Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy mondta el párjának,...

Ki hogy mondta el párjának, hogy babát vár?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem pozitívat, és szeretném meglepni az eredménnyel a férjem- csak tippeket gyűjtök, hogy lehetne a tudtára adni az örömteli hírt :)
2011. máj. 25. 06:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Amikor én pozitívat teszteltem felhívtam és úgy köszöntem neki, hogy szia apuka, de az sajnos téves volt. Most csak simán felhívtam és elmondtam neki, hogy az orvos mit mondott.

Viszont nagyon aranyos, ha veszel egy kis tipegőt, vagy egy kis zoknit és belerakod egy ajándék dobozba! Lehet, hogy sok filmben volt már, de nekem nagyon tetszik:)

2011. máj. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én simán felhivnám,de amugy otthon volt mikor csináltam a tesztet és egyszerüen a kezébe nyomtam:))


nem szeretem ezeket a műmeglepiket...

2011. máj. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekünk sokáig nem jött össze és beszéltük hogy kellene hömet mérni.

Mikor haza jött egy nagycsokor virággal (névnapom volt) akkor a kezébe nyomtam a tesztet. és kérdezte, hogy ez az új hömérö? :)))

Mondtam neki nézze meg mégegyszer. Na akkor esett le neki. és elkezdett ujjongani.

2011. máj. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én elterveztem, hogy majd ha pozitív lesz a teszt, akkor majd veszek valami babás cuccot és egy teljesen váratlan pillanatban oda adom...Erre mikor megcsináltam a tesztet nem bírtam magammal, annyira boldog voltam, és azonnal letámadtam,oda adtam neki a tesztet le is sokkolódott rendesen.1 óráig vizsgálta a tesztet mire ki tudta nyögni, hogy most akkor babánk lesz?? :)
2011. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak kiraktam az asztalra a tesztet.
2011. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi együtt teszteltünk. Egyszer teszteltem nélküle, és akkor azt mondta, hogy máskor ne hagyjam ki őt :)A következő hónapban már együtt teszteltük a pozitívat.
2011. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"Véletlenül" otthagytam a mosdó szélén.Kellett neki egy pár perc mire felfogta, hogy mi van:-))))))))
2011. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
már hónapok óta terveztük a babát persze nem görcsösen csak megbeszéltük nem védekezünk.mikor úgy éreztem itt valami lehet a tudta nélkül vettem meg a tesztet és míg dolgozott megcsináltam.pozitív lett egyszerre :)elrohantam egy bébi cipőt venni majd a tesztet egy piros masnival átkötve beleraktam a kiscipőbe.ezt elhelyeztem a laptop tetején és vártam mikor jön haza. :)majd kiugrott a bőréből mikor meglátta és azt mondta ettől szebben el sem mondhattam volna neki hogy szülők leszünk :))
2011. máj. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is együtt csináltuk a tesztet és nagyon boldogok voltunk mind a ketten. A teszt azóta is a tárcájában van (nem tudom lebeszélni róla hihetetlen). Még az első rosszullétemnél is azt mondta hogy nem merjek hányni nélküle :D:D Szóval ő nagyon benne akart lenni az egészben nem tudom a tied ilyen-e. Oké a hányásos részt csak azért akarta hogy kárörvendhessen :):)
2011. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valahogy elszámoltam az esedékes mensi időpontját- vagyis inkább hogy mikor nem kéne megjönnie-, és amikor ezt észre vettem, sutyiban bevonultam a fürdőbe tesztelni. Nem akartam szólni, mert előtte már jó pár tesztet ellőttem feleslegesen. Aztán amikor pozitív lett, kirohantam, és az orra alá dugtam. Szegény nem értette, azt hitte, hogy ovulációs teszt,é s megint szexelnünk "kell". Csak nem értette, hogy akkor annak én miért örülök annyira. De aztán nagy nehezen leesett neki. :D
2011. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!