Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi toxemiam volt 210...

Terhességi toxemiam volt 210 es vernyomassal 34 hetre megszultem a lanyomatsurgossegi csaszarral, szules utan 4 nappal meg mindig 160 -180 a vernyomasom . Mikor mulik el? Illetve mit tegyek hogy hamarabb elmuljon? Dopegytet szedek 4x2 ot

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen komoly egészségügyi dolgot inkább az orvosomtól kérdeznék meg, nem egy anonym oldalon velem együtt laikus emberektől.
2020. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is toxémia miatt volt a sürgős császár, magas vérnyomás miatt. Nekem a császár előtt 2 héttel kezdett magas lenni a vérnyomásom, felírt gyógyszert a doki, de csak még rosszabb lett, aztán a kórházban kötöttem ki. Vizesedtem is stb.

A vérnyomásom emlékeim szerint már a szülést követő napon normalizálódott. A vizesedésre azt mondta az ápolónő, hogy az akár a szoptatás végéig is eltarthat, jól megijesztett vele, mert az nagyon kínzott az utolsó hónapokban. Mire hazamentem a kórházból, 4 nap után már nyoma se volt. :)

Beszélj a dokiddal, az a biztos.

2020. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén toxémiás voltam és 34 hétre szültem. A vizesedes császár után általában fokozott pár napig. Nem tudom mi lehet a pontos oka de emlékszem kb minden császáros anyuka elefánt lábakon mászkált hiába nem volt toxémiás előtte. Nekem ez kb egy hét alatt múlt el.


A doppegyt csökkentését meg bízd az orvosodra.

A vérnyomás is fent maradhat még egy ideig. Nekem 3 hét után normalizálódott de akkor varázsütésre, és ez a varázsütés az volt, hogy azt mondták "hazamehetünk". De nekem már előtte is mondta a nőgyógyászom, hogy szerinte pszichés hogy ennyire nem akar lemenni. Engem megviselt az egész, a koraszülés, az inkubátor, a kórházi lét. Minden. És úgy tűnik igaza volt, mert kb 30 perccel azután mértem meg, hogy felhivtam a férjem, hogy végre jöhet értünk és akkor már 110/70 volt, előtte pedig örültem ha 150 alá ment. Utána még hetekig méregettem, de mindig a szokott 110/70 körüli értéket mutatta.

2020. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jo, szerintem engem is mar ez a korhazi let visel meg hihetetetlen ...
2020. júl. 28. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Én másfél hete vagyok kórházban toxémia miatt. 34. hétben vagyok. Ha császár után sokáig nem normalizálódik a vérnyomás addig bent tartanak?
2020. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tartanak bent de ha idő előtt kell megszuletnie akkor egy normális kórházban te is ott maradhatsz a babával míg PIC-en van
2020. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!