Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki terhes volt...

Van itt olyan aki terhes volt és a teszt nem mutatta ki? Ha igen, szivesen meghallgatnám a történeteket

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ugyan kimutatta, de olyan halványan, hogy alig lehetett kivenni a második csíkot. A gyógyszertáras néni mondta is, hogy ez teljesen negatív, kizárt hogy baba legyen, a nemvárt után 3 nappal. A 6 hetes UH-n mondta a doki, hogy ugyan kb 14 nap körül szokott peteérésem lenni (UH-s követés előtte 2-3 hónapban), de valószínűleg ebben a hónapban kicsit később volt, mert az elvileg 6 hetes időpontban csak szikhólyag és petezsák volt.

Most 26 hetesek vagyunk.

2020. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Csináltam egy tesztet a nemvárt napja hajnalán félkómásan félhomályban. Negatívnak láttam. Nem is számítottam másra, mert csak a 16. napon tudtunk együtt lenni a férjemmel. Aztán egy hét múlva sem jött meg, de görcsölgettem, feszült a mellem. Csak a biztonság kedvéért csináltam még egy tesztet, az már pozitív lett :)
2020. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem az én történetem, de tanulságos. Nemvárt napja után 1-2 nappal negatív volt a tesztje, azt mondták neki, hogy a negatív az negatív, ne csináljon több tesztet, engedje el. Nem is csinált, mert amúgy is barnázott. Teltek a napok, hetek, voltak fura érzetek, nem kívánt enni, hányinger, szagérzékenység, és kb folyamatos barnázás, ami hol abbamaradt, hol újrakezdődött - de nem gondolta, hogy terhesség, hiszen hát negatív volt a teszt, az az egy darab, amit csinált. Aztán egy reggel durva hasgörcsökkel megindult a vetélés... spontán el is ment, de már kb a 10-11. hétben lehetett. Ha tovább tesztel az elején és elmegy dokihoz, talán meg lehet menteni, de persze nem biztos.
2020. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy később fogant és e miatt a teszt egy adott napon még negatív volt, mert nem volt elegendő hcg a vizeletben. De olyan nincs, hogy rá 1-2 hétre még mindig negatív a teszt, holott már 6 hetes terhes. Ha nincs hcg nincs terhesség. A többi városi legenda.
2020. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!