Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséget kérnék. A védőnőm...

Segítséget kérnék. A védőnőm nem veszi fel, a korház foglalt. Tegnap este óta fáj a fejem,este vettem már be panadolt nem segített. Sétáltam fürdöttem,hűtöttem magam. A front miatti migrén,eddig hatott a gyógyszer.Most nem. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne most 36 hetes leszek , és probléma lenne e ha most is vennék be egy gyógyszert hátha. Nagyon fáj a fejem,hányingerem is van. Ha beveszem ez akár kihathat e a babára és megindulhat e hamarabb?

2020. aug. 2. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segíteni szokott, ha hirtelen nagy mennyiségű vizet leküldök és utána lefekeszem. 1 liter körül már 1 órán belül jobb szokott lenni a fejfájásom. Ha kibírsz még ennyit, akkor javaslom megpróbálni. A Panadol betegtájékoztatója mit ír? Nem ismerem sajnos. Kitartás!
2020. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagyél be egy algópirint. Semmi baj nem lesz. Kitartást!
2020. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A migrénes fejfájásra sem panadol, sem algopirin nem ér semmit.

Nekem a dokim azt mondta, az első trimeszter után már bevehetem a relpaxot.

2020. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Algopyrin. En brutal migrenes voltam terhesseg előtt is, alatta meg pláne. De nekem használt az algopyrin. Paracetamol=placebo nálam.
2020. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van nèhány fájdalomcsillapító amire rá van írva hogy utolsó trimeszterben ne szedd. Ezeket már hanyagold, de nyugodt vehetsz be persze, mást is. El kell olvasni a betegtájékoztatót, ha nincs kifejezett tiltás vedd be.
2020. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huu. Kipróbáltam a vizeset. Remélem hosszabbtávon is jó. Eddig bevált. Köszönöm szépen mindenkinek.😊☺
2020. aug. 2. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Még esetleg masszírozhatod. Nem mondom, hogy minden esetben megszünteti, de enyhít.

Tarkó, fül mögött, halánték, orrnyereg. Esetleg nagyon enyhe nyomás a szemre.

2020. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!