Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretője lettem egy foglalt...

Szeretője lettem egy foglalt férfinek és teherbe estem tőle, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes lettem és most hogy babát várok attól a férfitől akit tiszta szívemből szeretek..

viszont komoly kapcsolata van és külföldön él,nemtudom hogy reagál ha megtudja a hírt.

Attól félek nem lesz a gyerekemnek apja és egyedül kell felnevelnem..

nagyon jó anyagi körülményekben él,lehet abortuszra akarna vinni de azt meg nem akarom,mit tegyek?

hogy érjem el hogy az enyém és a közös babánké legyen és egy család legyünk?


2016. nov. 19. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Először is ülj le egy sarokba és szégyelld magad
2016. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, erőszakkal vettek rá, hogy olyannal kezdj, aki nem egyedülálló... így jártál, nem foglak sajnálni. (és nem, nem savanyú a szőlő, 20 éve férjnél vagyok).
2016. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Szégyelld magad. Kapadozz csak olyan férfi után, akinek maximum annyira kellettél hogy televerjen. Nem szoktam csúnyákat írni, de ez elrúgta a pöttyöst. Rohadtul megérdemled, hogy egyedül maradj. Egyedül a pasi családját és a leendő babát sajnálom.
2016. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%

Sajnos arra ne számíts, hogy vállalni fogja. Itt egy hibás van a férfi.

Nem tudom miért szìdnak téged.

2016. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem egy hibás van. Nekem is volt kollégám, aki ágyba vitt volna, de közöltem, felejtse el, nős. Tény, hogy a férfi párjának a nőt nincs joga számon kérni, de a nő pont olyan tisztességtelen ezekben az esetekben, mint a férfi.
2016. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Látod-látod, ha lenne még Mónika-show akkor ott még fizetnének is némi pénz azért, hogy a meséddel szórakoztatod a nézőket.
2016. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert talán a kérdező fejèhez pisztolyt fogtak,hogy tegye szét a lábát és védekezés nélkül szexeljen.Nem mondom,hogy a férfi nem hibás,de a kérdező is épp annyira.Ha vállalod a babát,készülj fel rá,hogy egyedüllálló anyuka leszel.Neki véleményem szerint csak arra kellettél.Nem fogja miattad otthagyni a családját.
2016. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Hát úgy, hogy most akkor felnőtt nőként, fogod, és megszülöd a gyereket, felneveled egyedül, és nem kapálózol olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Ha gyerek nélkül nem kellettél a nős kanodnak, nehogy azt hidd, hogy gyerekkel kelleni fogsz. Ráadásul ha ő külföldön él és dolgozik, akkor arra is jóformán nulla az esélyed, hogy bírósági úton be tudj hajtani rajta valamennyi gyerektartást. Ha akar, úgy eltűnik a hatóságok elől, mint a sicc. Te meg pereskedhetsz, fizetve az összes költséget.

Vagyis ha megtartod, akkor valóban nem lesz apja se a gyereknek, és úgy tedd, hogy teljes mértékben egyedül fogod nevelni, egy zoknira ne számíts ilyen férfitól!


Az életben nem lesz a "tiéd és a babáé", elvégre most sem a tiéd, csak megkefélt téged. Az egy dolog, hogy te mit érzel, de nyugodj bele, hogy neki te nem jelentettél semmit egy jó numeránál.


Mindenkinek jobb lenne, ha végiggondolnád ezt még egyszer, hogy ilyen körülmények közt meg akarod-e tartani. Egy életen át fogod viselni a bélyegét, hogy nős férfitól szültél "zabigyereket", és ez a későbbi pártalálási esélyeid is erősen lecsökkenti a nullára. Ez tipikusan az az eset tényleg, mikor az "alfahímnek szétteszed a lábad, szülsz tőle egy besikerült gyereket, aztán kétségbeesetten keresel neki eltartót".


Munkalehetőségekről, családi támogatásról már nem is beszélek...

2016. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem te egyszeruen a pasit akarod megfogni a gyerekkel. De ne gondold, hogy veled marad.
2016. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Jó meg szép,hogy ilyen szerelmes vagy,de hülyének azért nem kellene lenni....

Gondolod,a pasid könnyekig meghatódik,hogy terhes vagy?? Sztem nem. Amúgy marha jófej csávó lehet az,aki "lehet abortuszra akarna vinni"!

A félelmeid pedig alaposak,nem lesz apja és egyedül fogod felnevelni!

2016. nov. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!