Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Odakakiltatok szülés közben?...

Odakakiltatok szülés közben? Esetleg volt ami cikis volt? Szülésnél és előtte szégyenkeztél valamiért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert volt beöntés. Illetve nem tudom, a jó ég tudja, mi jött még ki ott és akkor, ezt Te nem fogod látni, sem érzékelni. :) Amúgy nem volt semmi cikis... pedig nekem még előtte borotváltak egy picit, mert otthon már nem láttam jól magam a hasamtól, és nem lett "pöpec" a borotválás, pedig én iszonyat szégyenlős vagyok, de ott és akkor tényleg semmi kellemetlent nem tapasztaltam.
2010. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

nekem két szülésem is volt, egyiknél sem volt beöntés, és mindekettő alkalommal a fájások között azon gondolkoztam h mi lesz ha odakakilok. Sajna nem tudtam elvonatkoztatni. Folyton ezen agyaltam. Aztán kitágultam teljesen, akkor ugye jött a kakilási inger...az akkor jó. gyors, vagyis hipergyor szüléseim voltak. Innentől számítva is azon agyaltam h kaki is fog jönni...te jó ég...de nem szólt senki semmit. Sztem nem jött. Szag sem volt. Csak az édes babillat amikor mindkét babám 2 nyomásra kinn volt.

Megértem az aggódásod. Ha teheted az utolsó hetekben figyelj az étkezésedre, és ha indítják a szülést tehát fel tudsz készülni akkor előző este kérj egy kúpot...ha kórházban vagy ha nem, akkor sztem patikában kapható.

2010. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem már nem volt idő beöntésre, de így sem történt baleset - a párom bent volt, mindent látott. A fájások kezdetétől itthon sokszor elmenetem wc-re, úgy látszik akkor ki is ürültem. Egyébként ha történne is bármi cikis dolog, nem kell miatta kellemetlenül érezned magad. Hozzá vannak szokva a dokik, nővérek durvább dolgokhoz is, egy kis kakin, pukin, stb. senki sem fog fennakadni. Szerintem ha vmi gáz, akkor az az, ha a szülő nő nem hajlandó összeszedni magát és elkezd hisztizni, mert ezzel sajnos a pici életét is veszélyezteti.
2010. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
babillat=babaillat:)
2010. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Nekem is volt beöntés mindkét esetben. Elsőnél 12 órát vajúdtam, szerintem akkor nem volt barna maci, bár nem láttam. Másodiknál is miután azt hittem kész vagyok a beöntés után burkot repesztettek és úgy felgyorsúltak a dolgok, hogy csak nyomni tudtam. 2x is sikerült a szülőágyra végeznem, elmásztam a wc-ig onnan hívtak ki és szinte azonnal meg is lett a baba. Rettenetesen szégyeltem magam. Megértem utána elnézést kérni, na meg a viselkedésemért is, pedig tudom, hogy ott hozzá vannak szokva az ilyesmikhez. :)
2010. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából attól félek a legjobban h vajúdás közben kakilok be,ugyanis én nagyon hasmenéses vagyok,főleg ha elkap az idegesség.


Amúgy beöntés után milyen állagú a kaki?

2010. aug. 3. 23:48
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Szia! 23:46-os vagyok (ha jól emlékszem :) ) Nekem hasmenés-szerű folyós volt. Ami az ágyra ment az is. Ha van időd míg kibújik a baba akkor szerintem nem biztos, hogy lesz baleset.( gonolok a hosszú vajúdásra, amikor az elején még kényelmesen elmész wc-re. Nálam a második baba fél órán belül megvolt, úgy, hogy előtte nem is voltak nagyon fájásaim, csak annyira mint a terhességem alatt végig. Szerintem a burokrepesztést csak azért csinálták mert elment a nyákdugóm és kicsit meg akarták gyorsítani a dolgot. Sikerült. :)
2010. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy az miért baj, ha odakakiltok? Biztos nagyon sok emberrel történik meg, senkit nem fog érdekelni, ha veletek is pont megtörténik. Ott a nővérkék meg az orvosok hozzá vannak ehhez szokva szerintem... Az ember ürüléke egy teljesen természetes dolog, és ezzel az egészségügyi dolgozók vannak tisztában a legjobban!
2010. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a beontes nem jott be.

az elso szulesem elott nem kaptam, sem mast, csak siman szultem. Nem volt baleset, se kaki, se pisi, se semmi.

a masodik szulesem elott kaptam beontest, hasmenesem lett, el sem mult, mert nagyon keveset vajudtam es jott is a tolofajas. es nem csak a gyerek jott ki kozben.

nem szegyelltem magam, nekem nem volt ciki, senkinek sem, inkabb en voltam kicsit merges, hogy miert kellett beontessel traktalniuk. Nem akartam.

Jah, egyebkent nem igazan volt minek kijonnie, egesz reggel hasmenesem volt, a beontestol hascsikarasom lett es a benyomott viz tavozgatott, egyedul a szuloagyon jott mas is, de az tuti masnapig bent maradt volna, ha nem probalnak kitakaritani.

2010. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!