Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2-3 hónapja elvesztettem az...

2-3 hónapja elvesztettem az állásom, alkalmi munkákból élek most..2 napja derült ki, hogy terhes vagyok. Betegbiztosításom ezáltal sajnos nincs. Fogadnak így nőgyógyászaton? Mi a teendő ilyenkor? Kezdjem el saját magam után fizetni a tb-t?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 12:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem mondjuk enm derült ki, hogy még akarja tartani a gyereket....
2020. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%

MÁR NEM számláznak utólag, ez szünt meg julius 1től, egyszerűen nem látják el, tényleg ilyen sötétek itt egyesek???

:DD


Még aki a kormányrendeletet kimásolta az se tudja értelmezni...

2020. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Akar ellatnak, akar nem, huzni fogjak a szajukat es be fognak szologatni. Tisztelet persze a kivetelnek, de az ritkasag. Viszont ha havi 7500 forintod nincs tb-re (lehet nem pont annyi, de valahol ott korul van), akkor nagyon nehez lenne felnevelni (marha meg akarod tartani).
2020. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősömnek sem volt tb-je amikor benn volt a kórházban. Sajnos kirúgták azelőtt pár hónappal a munkahelyéről. Az egyik családtagja befizette neki a tb-t és így egy szót sem szóltak a kórházban.
2020. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
12-es ez nem ilyen egyszerű. Nem fognak neki CT-t csinálni az tuti de életmentő beavatkozást igen és egyetlen kismamát sem küldenek el ilyen miatt. Mint ahogy bárkinek a gyerekét is ellátják, ha anyuci nem is fizeti a tb-t. Vannak alapvető emberi értékek, amit egy tv nem fog felülírni és nem is írhat.
2020. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!