Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pesten olyan kismama ruha...

Pesten olyan kismama ruha boltot tudnátok ajánlani, ahol alkalmi ruhák vannak? és nem horror árakon?

Figyelt kérdés
Augusztusban esküvőre/ lagzira vagyok hivatalos, addigra 6 hónapos leszek, és olyan kismama ruha üzletet keresnék ahol lehet alkalmi ruhákat találni, de nem olyan borzasztó drága árakon.
2017. jún. 16. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
A H&M-ben is van sokféle kismama ruha, láttam egy csipkéset is, meg sok hasonlót amik alkalmik :)
2017. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

A Brendon Outletben ki lehet fogni jókat, leárazva. Ez Soroksár felé van, elég messze a belvárostól, de én az összes nadrágomat ott vettem, mert rengeteget lehet spórolni. Nagyon szép ruhákat árulnak szerintem, de a belvárosi és budaörsi üzletekben horror áraik vannak.

A honlapjukon nagyjából meg lehet nézni a kínálatot, de nem mindig egyezik meg azzal, ami az üzletben van. Volt, hogy nem találtam azt, ami a neten fent volt, viszont találtam másik nadrágot, kevesebb mint féláron.

2017. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!