Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi fertőzés?

Hüvelyi fertőzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, észre vettem hogy bővebb hüvelyi folyasom van, el mentem ma az orvoshoz azt mondta lehet gombás fertőzés vett le kenetet de csak hétfőn tudok menni az eredményért akkor jön meg, ami még elég sokára lesz, és nagyon izgulok nehogy valami baj legyen belőle ... volt valaki esetleg hasonló helyzetben aki tud egy pár biztató szót mondani? 25.hetes vagyok egyébként

2020. aug. 4. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van, 20 hetesen kezdődött, de olyan sokat bénáztak vele, hogy még most se tudják, hogy milyen fertőzés, pedig már 30 hetes vagyok... De végül az új orvosom elkezdett gombás fertőzésre kezelni múlthéten, mert már elég durva a helyzet odalent, és azt tartja a legvalószínűbbnek. Az eredmény meg remélem mostmár ezen a héten meglesz.

De nekem amúgy azon kívűl, hogy kellemetlen meg fáj nem lett tőle semmi bajom és a babának se.

2020. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,akkor remelem ezen az 1 heten nem múlik semmi. Csak annyi rém sztorit olvastam hogy burokrepedes stb... de remelem nem lesz gond. Majd írj ha meg kaptad az eredményt hogy mi lett, én még hétfőig izgulok.. kitartást neked is, és minden jót!
2020. aug. 4. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Más tüneted nem volt, csak a bővebb folyás? Mert az terhesség alatt normális is lehet, ha nem sárga, zöld, vagy viszket, vagy ég. Nekem is elég sok folyásom van, 28 hetes vagyok, de csak ilyen vizes esetleg fehéres. Más tünet nincs és azt mondták hogy ez így rendben van.
2020. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos 1-2 napja ég és minimálisan viszket azért szaladtam ma az orvoshoz. Sima folyasom eddig is volt azzal nem is foglalkoztam mivel hogy természetes, de most más lett úgyhogy remelem nem lesz gond és időbe tudják kezelni. Pedig nem járok strandra oda figyelek a higieniara mindenre dehát mégis elő fordulhat..
2020. aug. 4. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja úgy már értem, csak a folyást írtad azért gondoltam hátha nincs is probléma. Mielőbbi gyógyulást és egészséges kisbabát kívánok.


Ui: én voltam strandon többször is az elmúlt hetekben, sőt még benzinkúti wc-t is meglátogattam, eddig ilyen jellegű problémám nem volt (lekopogjam). Cserébe tegnap megfáztam a klímától és iszonyat torokfájásom van és bedurrant az orrom :D valami nyavaja mindenkit elér :)

2020. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor kitartás neked is és jobbulást! :) persze mindig jön valami ami miatt izgulhat az ember...
2020. aug. 4. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt visszatérően a terhesség alatt. Nem lett semmi probléma a babával. Kúpot kaptam, többször is. Próbáltam pamut bugyit hordani, napközben többször mosakodni wc után, nem használni v.gyakran cserélni a tisztasági betétet és kevesebb cukrot enni (az eteti a gombát).
2020. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!