Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe alhasi fájdalom, görcs...

Enyhe alhasi fájdalom, görcs normális a pozitív tesz után?

Figyelt kérdés

Tegnap teszteltem pozitívat, a 28. ciklusnapon. Előtte voltak PMS-tüneteim, egy kis alhasi fájdalom és görcs, bár nem olyan erősen, mint amikor tényleg megjön.


De ezeket még tegnap is éreztem... Bevettem egy magnéziumot, nem tudom, attól-e, de elmúltak délutánra a panaszok, viszont ma reggel enyhén megint éreztem egy kis görcsöt, alhasi fajdalmat.


Barnázás, vérezgetés szerencsére eddig nincs.


Ez lehet normális ilyenkor vagy probléma?



2020. aug. 6. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem legalàbbis ugyanez volt a terhességeimnél, magnéziumot szedtem.
2020. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Akkor remélem minden rendben lesz :)


Mennyi magnéziumot szedtél egy nap?

2020. aug. 6. 08:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Magne b6 ot szedtem, 3x1-et ha jól emlékszem.
2020. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wonderwomen ***** válasza:
100%

Teljesen normális, én is ezeket éreztem, plusz elég erős derékfájdalmat. Hátrahajló méhem van, olvastam, hogy ez is közrejátszhat benne. Szedtem tovább a vitamint, plusz magnézium-l-laktátot. Kaptam progi pótlást is, azóta nem igazán van megjön érzésem, nem tudom van e hozzá bármi köze. 7 hetes UH-on minden rendben volt, szívhang is volt már.

Boldog babavárást! 😊

2020. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hat hetes terhes vagyok. Nekem is van "mindjárt megjön" érzésem, a derekam is sokat fáj.

Teljesen normális, amit érzel, ne aggódj! :)


Minden jót kívánok! :)

2020. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok, hogy akkor egyelőre nincs gond :)
2020. aug. 6. 09:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is lesz gond! :)

Ötös voltam.

2020. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak kicsi görcsök, folsavat szedtem már előtte is, azt folytattam. Magnézium segített a görcsökön, akkor a dm-es 400 mg-osat szedtem, az orvos azt mondta hogy mehet abból a két szem is. Most megnerotot szedek, 3*2-t
2020. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Én 1000 mg-os magnézium+B6 kombót vettem, abból nem biztos, hogy kettőt be kellene vennem...


De most szerencsére elmúltak a görcsök enélkül is :)

2020. aug. 6. 09:57
 10/10 Wonderwomen ***** válasza:
Az elemi magnézium számít, azt nézd meg, mennyi van benne.
2020. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!