Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen sok barnázásn...

5 hetes terhesen sok barnázásnál megmaradt az embrió?

Figyelt kérdés
Ma reggel első pisilésnél sok barnázás volt a tisztaságiban, meg a wc papíron is. Áprilisban volt már egy missed ab, akkor hematóma volt azért volt barnázás/vérzés. Lombik volt legutóbb is, most is. Pénteken kell mennem Uh-ra, már írtam a dokinak is ma reggel. Elkeseredtem:-( gondolok már mindenre: vetélés, hematóma, méhen kívűli és azért barnázok. Szedek progeszteront is. Nehéz most pozitívnak maradni:-(

2020. aug. 7. 09:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Menj orvoshoz. Most.
2020. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is barnáztam, véreztem úgy a 10. hétig. Nekem Rutascorbint javasoltak a meddőségi központban, plusz Magnerotot.
2020. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Ilyenkor azonnal doki, csak ők tudnak segíteni, mi nem!
2020. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is orvos. Én picit barnáztam 5 napig, nekem megmaradt, de mostani eszemmel orvoshoz mennék, mert ez mindig többesélyes.
2020. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is barnáztam ennyi idősen, engem elhajtott az orvos, hogy ő ezzel nem tud mit csinálni. Vagy megmarad vagy nem, ezt mondta.

Szerencsére az egyik baba megmaradt a másik sajnos felszívódott.

2020. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én is legszívesebben orvoshoz rohantam volna reggel, csak legutóbb azt mondta a doki ha baj van írjak emailt, és ahogy tud válaszol:-( Legutóbb amikor hematómám volt nem szabadott kocsiba ülni, hogy ne rázkódjak. Kórházba fektettek másfél hétre. Békéscsabáról kellene Szegedre menni ami elég sok autóban. Helyben félek elmenni szakrendelésre, mert legutóbb az itteni doki úgy vizsgált meg, hogy 2 napig ömlött belőlem a vér (nagyon megnyomkodta az ultrahanggal belülről). Legutóbb nekem is a rutascorbint kellett szedni, most jelenleg Velfemet szedek, abban is sok a magnézium, meg mellé magneB6. Tudom, hogy ti nem tudtok segíteni, csak gondoltam hátha kapok pozitív történetet ami egy kicsit most erőt adhat. Eltelt 2 és fél óra, de azóta nem válaszolt még:-( Előbb voltam mosdón, nem volt barnázás most. Ha délutánig nem válaszol, akkor lehet elindulunk kocsival:-( csak remélem nem csinálok vele nagyobb bajt:-(
2020. aug. 7. 10:32
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj megnyugodni! Tudom ez a legnehezebb. Én is túlvagyok egy vetélésen.

A jelenlegi terhességemnél 5.héttől barnáztam. 7.héten elöntött a vér. A doki rá is írta a papírra hogy megkezdődött vetélés. Nagyobb volt a hematóma a baba fölött, mint maga a petezsák. És mellette is volt egy.

Szerencsére egy napos volt a vérzés. 10hetesen még mindig barnáztam, úgy mentem uh-ra hogy tuti nem él már. :(

Szerencsére minden rendben. Már betöltöttem a 13 hetet, és makk egészséges.

Így utólag ugy gondolom, hogy amelyik baba egészséges, az megmarad.

2020. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Inkább pihenj, mentálisan is, és fizikálisan is, én is barnáztam, elmúlt, megint barnáztam, a fiam 15 éves. Utólag úgy érzem nagyon ráparáztam sírással, idegeskedéssel. Ne tedd. Ha nyugiban vagy legalább azt mondhatod hogy te mindent megtettél.

De amúgy is, mit tudna tenni az orvos személyesen? Semmit. Várd a mailt, hátha mond valami jót hogy mit szedj, de itt leginkább a pihenés számít.

2020. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi, jó olvasni hgy nálatok jól alakult. Próbálok nem ráparázni, változtatni úgyse tudok rajta.

Doki is azt írta várjuk ki a pénteket, szedjem tovább a gyógyszereket, és bízzunk a legjobbakban.

Én is ezért nem pattantam reggel kocsiba, mert 5 hetes terhességgel nem tudnak mit kezdeni az orvosok sem. Csak progit szoktak írni, azt meg úgyis szedem.

Reménykedünk, hogy egészséges, és most velünk marad:-)

2020. aug. 7. 14:48
 10/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy ma?
2020. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!