Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen sok barnázásn...

5 hetes terhesen sok barnázásnál megmaradt az embrió?

Figyelt kérdés
Ma reggel első pisilésnél sok barnázás volt a tisztaságiban, meg a wc papíron is. Áprilisban volt már egy missed ab, akkor hematóma volt azért volt barnázás/vérzés. Lombik volt legutóbb is, most is. Pénteken kell mennem Uh-ra, már írtam a dokinak is ma reggel. Elkeseredtem:-( gondolok már mindenre: vetélés, hematóma, méhen kívűli és azért barnázok. Szedek progeszteront is. Nehéz most pozitívnak maradni:-(

2020. aug. 7. 09:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést, kedves tőled. Van még barnázás, talán kevesebb mint tegnap. Hasfájás is van, de az beültetés óta. Így azt nem tudom, hogy baj e vagy nem😔 péntekig nehéz lesz kibírni, de reméljük nem lesz baj.
2020. aug. 8. 14:50
 12/17 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Pihenj amennyit tudsz.

2020. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most? Minden rendben van?😌
2020. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves tőled, hogy érdeklődsz! Augusztusban megállapították, hogy üres maradt a petezsák. 4 hétig szenvedtem a vetéléssel, de nem fejeződött be, így ismét műtét lett:(
2020. dec. 1. 17:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!
2020. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi😔
2020. dec. 1. 20:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom🖤
2020. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!