Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok féltetek a szüléstől,ho...

Csajok féltetek a szüléstől,hogy rendben legyen a babátok és egyéb dolgoktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Első terhességem,korábban volt egy korai spontán vetélésem. Nem volt egyszerű,mert az elején vérömleny miatt sokáig véreztem,aztán betegnek titulálták a babát.Tovább mentem 3 másik orvoshoz véleményért,akik egészségesnek látták. Csináltattunk niftyt az is alacsony kockázat lett,de úgy parázom,hogy a szülésnél se legyen semmi baj. Félek a fájdalomtól is,magától a szüléstől.Várom már nagyon,hogy a kezembe legyen a babám,de félek,hogy nehéz lesz a szülés vagy baba nem lesz egészséges. Ti is gondoltatok ilyenre? Akkor itt ez a korona vírus is..sok minden van a fejembe


2020. aug. 7. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szüléstől még nem félek, még azért izgulok, hogy addig minden rendben legyen, veszélyeztetett vagyok.

A szüléstől majd ráérek akkor félni, amikor ott leszek :)

2020. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megértelek, így hogy döcögősen indult a terhesség, érthető hogy aggódsz.

Viszont a legfontosabb vizsgálatra megvan az eredmény. Genetikai rendellenessége nincs. Így ezzel később sem lesz semmi baj. A szülés közben pedig orvosok között leszel, oda fognak figyelni rátok. Az unokahúgom áprilisban szült a vírus közepén és egyikőjük se kapta el. A szülészetet elzárják a fertőző osztályoktól. Ha nagy gáz lesz, rebesgetik, hogy nem maradnak bent az anyukák babák 3 napig majd.

Én most várom a második babánkat, egyelőre csak magam miatt aggódok, mert a második szülésre adott nálam a méhsüllyedés. De ez egyéni gond, nem általános.

2020. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szüléstől nem félek, ő a második babám lesz, most múltam 38 hetes, már nagyon várjuk. :)

Nekem az első amúgy horror volt, nem mesélem el. De az orvosomért össze tehetem a két kezem. A férjem viszont fél. Azt mondta borzalmas volt úgy látni engem. De nekem mondom elég durva volt. Nagyon nagy volt a fiam. De itt vagyok, a második csak könnyebb lehet. :D

Az én babám szíve tachycard, én meg ezért aggódom, de remélem minden rendben lesz.

Te mikorra várod kedves kérdező?

2020. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Januárra várom csak a babát :)

De már mindentől fosok :D ne induljon be előbb addig, a vajúdástól, érjek be a kórházba, egészséges legyen a baba stb :D

2020. aug. 9. 07:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Oooo akkor te para mami vagy? :D

Ne is gondolj ilyenekre. Semmi baj nem lesz. A kórházba tuti be fogsz érni, nem megy az olyan gyorsan :D

2020. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!