Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullét esetében...

Terhességi rosszullét esetében valami gyomornyugtató megoldás?

Figyelt kérdés

Kb. 6 hetes vagyok, orvoshoz jövő hét pénteken jutok el. Már több, mint egy hete rosszul vagyok (hányinger, szédülés), főleg reggelenként ébredés után, ami eltart délutánig is. Ilyenkor csak feküdni van erőm, enni se tudok, mert ha megérzem az étel illatát, öklendezni kezdek. Ma hánytam először, meg utána még 2x. Próbáltam gyömbért inni, sós kekszet és gyömbéres cukrot enni, de minden kijött, amint lement. Nem szeretném infúzión végezni, remélem tudtok mondani olyan praktikát, ami működik.

Kinek mi vált be rosszullét esetén? És hogy élte túl ezt az időszakot?



2020. aug. 7. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok a 13 hetes még mindig tart.


Nálam semmi nem jött be, csak a friss levegő meg a hűtött citromos-gyömbéres víz, meg pár szem mandula.


Valamennyi étel, pár szem keksz legyen benned, mert ha üres a gyomrod még rosszabb.


Én már a 6. tusfürdőt bontom, egyszerűen nem bírom.

De már a lányom babafürdetőjét sem, amit eddig imádtam.


A férjemmel nem tudok együtt aludni, mert egyszerűen az összes erősebb illattól hányingerem van. Az öblítőkkel, mosóporral ugyanez a helyzet.


A peluscsere rémálom.


Kiborító, az első terhességem nem volt ennyire durva.


Ráadásul gdm-es vagyok.


Az erőm szinte semmi, a tk lisztes dolgoktól meg már az illatától rosszul vagyok, de csak ezt ehetem.


Kitartást!

2020. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Mentás víz, fogmosás (nem vicc, egyik baratnomnek csak ez segitett a vészes terhességi hányása során)

Nekem pl a frissen facsart narancslé volt jó

2020. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a jéghideg kóla segített, meg a ropi.
2020. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálam a banán és az áfonya volt a nyertes ha hányingerem volt. Semmi más nem segített.
2020. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nestea calippo jégkrém
2020. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem semmi, 10hetes vagyok kb 5napja hányok minden reggel, ami eddig nem volt jellemző...
2020. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm. Kitartást nektek is :)
2020. aug. 7. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Elegge egyeni ez is, neha jobb volt par dologtol, de osszesegeben sajnos semmi sem hozott javulast, csak az ido. En pl a fogmosastol is behanytam, a hideg cola meg tobb savat csinalt, citromos viz szinten, hideg tej volt hatasos kb 10 percig, a renie is max 20 percig enyhitett a gyomoregesen...husra,kavera 1 honapig gondolni sem tudtam. Nekem a jo savanyu hazi hordos kaposzta volt, amit meg tudtam enni, neha a krumplipure, valamint a hideg szolo, afonya. A 14 heten mult el. A seta valoban jo, bar en nagyon nehezen szantam ra magam, annyira rosszul voltam. A nestea is jo volt.
2020. aug. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!