Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődik a rosszullét?

Mikor kezdődik a rosszullét?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, de napok óta egész nap enyhe émelygést érzek. Ez mennyire megszokott ilyen korán? Az előző terhességemnél sajnos a szülésig volt hanyingerem/émelygésem és nem csak reggel, de nem emlékszem hogy ilyen korán kezdődött volna.

2020. júl. 21. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Van aki megússza, főleg ha nincs egész nap magával elfoglalva, hanem tevékenyek a napjai. Én is megúsztam az első kettővel, a harmadikkal volt kissebb, de csak azért mert nem ettem rendesen..és mindig későn vettem észre, hogy enni kéne-lévén dolgoztam.
2020. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél nem volt jellemző, a másodiknál a 6-7 héten volt borzasztó, de nem fajult hányásig csak nem bírtam enni, zavartak a szagok és esténként kellemetlen volt a gyomorsavam.
2020. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem napra pontosan a 6. hét betöltésétől a 16. hét betöltéséig voltak borzasztó rosszulléteim. Az ingerre ébredtem minden hajnalban, nem hiszem, hogy köze lett volna a napi tevékenységeimhez :D Viszont cserébe én tényleg csak hajnalban/reggel hánytam, utána már csak émelyegtem és étvágytalan voltam egész nap (ugye a klasszikus "nincs étvágyam, mert hányingerem van -> hányingerem van, mert éhes vagyok" körforgásba kerültem).

Minthogy minden terhesség más, szerintem nem szabad abból kiindulnod, hogy az előzőeknél mit tapasztaltál. Állj hozzá úgy, mintha ez lenne az első várandósságod, és akkor nem érnek meglepetések, legalábbis nem úgy :)

2020. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem volt
2020. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor elég korainak tűnik nálam ez az 5. Hét. Nagyon aggódás vagyok.
2020. júl. 21. 20:39
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne legyél. Valakinek a 4. héten már jelentkezik. A rosszullétek azt jelentik, hogy erősen tapad a pici és sok hormont termel, szóval ez max csak neked rossz, neki ez mindenképp előnyös :)
2020. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4. héttől volt, sőt a családban is minden várandós nőnél ekkor kezdődött el.
2020. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Akkor úgy veszem, hogy ez inkább jó jel és nem aggódok :)
2020. júl. 21. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi émelygés. De egy falat édeset nem tudtam enni egész terhesség alatt.


Az esküvő napján derült ki, hogy terhes vagyok. A saját esküvői tortámból nem ettem :)))

2020. júl. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már akkor is voltak rosszulléteim, amikor még azt sem tudtam, hogy terhes vagyok😃 úgyhogy én nagyon szerencsés vagyok😃😃 sőt egyszer reggel nagyon fájt a hasam szúrt bele, gondolom akkor ágyazódott be a kis kukac😃 minden nap hányingerem van, émelygek ami egész nap hűen kitart mellettem 😃8hetes vagyok
2020. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!