Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés olyan mint a menstru...

A vetélés olyan mint a menstruáció?

Figyelt kérdés

Majdnem 6 hetes vagyok,még orvos nem látott,de pont ugyanúgy erősen vérzek mint menzeszkor. Maradhat még így esélye a picinek?

Hőm reggel még fent volt.


2020. aug. 9. 08:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Semmim sem fáj,de ugyanazt érzem a hasamnál mint mikor megjön.
2020. aug. 9. 08:01
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Hat ha 6 hetes vagy mar reg az orvosnal kene ulnod h segitsenek megtartani a gyereket h ne vetelj el.
2020. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Orvosi segitseg nélkül igen valoszinu elvetelsz. Amint vereztél szaladni kellett volna orvoshoz mert akkor még menthető lett volna.
2020. aug. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Menj orvoshoz, mert simán lehet méhen kívüli (bár az erős görccsel is jár), de az is lehet, hogy csak egy hematóma örül. Vérzés + terhesség sosem normális.


Annyiban viszont ellentmondanék a kommentelőknek, hogy egy ilyen korai terhességet nagyon ritkán lehet orvosi beavatkozással megmenteni, mert ha elindul a vetélés, akkor annak 90% hogy genetikai oka van, és azt nem lehet/szabad megmenteni. Csak hogy nem 100%, hogy a te esetedben vetélésről van szó.

2020. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása előtt kezdett el ömleni. Nem csak pecsételni. Egyébként beszéltem már orvossal,aztmondta ha ez az egész lemegy csináljak tesztet újra.
2020. aug. 9. 08:32
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
És meg se néz?
2020. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aztmondta ilyen erős vérzésnél már utrot sem tud adni. Jelentkezzek hétfőn,hogy enyhült-e a vérzés. De pont ugyanúgy vérzek,mint mikor megjön. Teljesen ugyanúgy. Cicim még feszül,de minden más "tünetem" elmúlt. Nincs se farkaséhség,se puffadás. Aztmondta,ha menni akar,utroval is elmegy,ha beindult a vetélés. Még azért reménykedem,attól függetlenül,hogy nem sok esélyt látok már.
2020. aug. 9. 09:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen, vérzéssel, kevés orvos foglalkozik.

Legtöbbször leráznak annyival, hogy kémiai volt.

Még akkor is, ha pl. progeszteron pótlás segített volna.

Sajnos, tapasztalat.


Kitartást Kérdező!

2020. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Ez is az én kérdésem. Itt elszámoltam,mert a menstruációm júli 2.-án volt meg utoljára,csak a kérdésnél már nem javítottam.

2020. aug. 9. 09:16
 10/13 A kérdező kommentje:

Júli 1.-én. bocsi de nagyon ki vagyok.

Pontosan 5+4 hetes vagyok. Ha jól számoltam.

2020. aug. 9. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!