Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nap tompa fájdalom,...

Minden nap tompa fájdalom, normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8+3 hetes kismama vagyok. Az lenne a problémám, hogy minden nap érzem a hasamban azt a tompa, feszülő érzést, és aggódom. Ez normális?

Semmi extra görcs, nagy fájdalom, semmi kellemetlenség, semmi vérzés, csak érzem, hogy van. Persze nem egész nap, csak úgy időnként. Mondtam ezt tegnap a védőnőnek, de ő semmi különöset nem mondott rá, csak magnéziumot javasolt, illetve ha görcsölne, akkor NoSpa-t vegyek be.

Az eszemmel tudom, hogy ilyenkor nő a méh, nyúlnak a szalagok, de a szívem mindig aggódik, úgy féltem Őt odabent :)



2020. aug. 11. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi baj! :)

Ez ilyen játék most.

Inkább magnéziumot szedj, az segít ellazulni. Napi 2x .

Amíg nincs vérzés, minden normális!

Az is ha fáj, szúr, nyúlik, görcsöl...stb és az is ha semmit se érzel.

20hkm

2020. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!