Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák hogy vagytok?

Gyak.kérd. kérdése:

30 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nyűg már ,folyamatosan zsibbadnak az ujjaim,vizesedek,jön a savam,alig alszom éjjel nappal meg álmos vagyok.Nagyon várom a végét

#30 hetes kismama
2020. aug. 12. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon jól érzem magam. Gyomorégésém már elmúlt pár hete, tegnap picit vizes volt a lábam, de jó nagy séta után elmúlt estére.

Éjszakánként jól alszom, egyszer kelek pisilni hajnalban általában, pedig nagyon nagy a hasam.

Egyedül amiben segítségre szorulok, a felülés 😂 ha egyedül vagyok nehezebb, de azért megy.

Én imádom minden percét, soha nem volt még nyűg.

Sajnálom, hogy te így éled meg

2020. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 34 hetes vagyok. Még odébb van a vége.

Különösebb bajom nincs. Itt fáj ott fáj. A bokám enyhén vizesedik de folyadékkal és polcolással orvosolható. Éjszaka 3x járok mosdóba, ami rányomja a a bélyegét az alvásra. Felkel a baba is és a mocorgástól nem igazán tudok aludni. Egész nap megy a klíma mert folyik a víz mindenemről folyamatosan. Én is várom a végét persze de még odébb van. 😊

Délelőtt megcsinálom a házimunkát amit birok még délután pedig felpolcolt lábakkal pihenek. Ha tudok mert van egy nyolc évesem is. Pörög egész nap nem könnyíti meg a dolgokat.

A kórházi csomagot összeraktam mindkettőnknek. Számolom a heteket. 😊😊😊

2020. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 hetes vagyok, nyűg már az egész. Fáj mindenem, keményedek, szinte semmit nem tudok csinálni és nem is merek, mert az emeletet építjük be és még minimum 1 hét, hogy legyen babaszobánk, szóval nagyon nem szeretnék még szülni. Nekem is van egy 8 évesem, szerencsére azért már elég nagy ahhoz, hogy megértse a helyzetet (most táborban van), vele nincs sok gond. Hetek óta alig alszom, az állandó pisilés és meleg kikészít teljesen, nálunk is megy a klíma szinte egész nap. 30 hetesen ehhez képest még fitt voltam, 33 hetes voltam, mikor nyaralni voltunk és azt is egész jól bírtam, most már belehalnék szerintem.
2020. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

37 hetes vagyok, egész jól bírom, 2 héttel ezelőttig dolgoztam. Most már itthon vagyok, mosok, takarítok, főzök, bár hamar elfáradok és szüneteket kell beiktassak.Van egy 9 és egy 8 évesem itthon, ők már önállóak sok mindenben. m

Most éppen a fiamnak festek egy régi asztalt sulikezdésre. Egyedül az éjszakák rosszak, 3x járok ki wc-re, forgolódom össze-vissza.

2020. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok, semmi bajom. A lábfejem kicsit vizesedik, úgyhogy tömöm a dinnyét. Én is 3x kelek fel éjszaka pisilni, de sosem a baba ébreszt, ő akkor ébred, amikor én is, kicsit molyol, aztán visszaalszunk. A meleg aggaszt, de nem magam miatt, tök jól bírom, hanem, hogy jövőre ő hogy fogja bírni... nincs klímánk és olyan jó lenne, ha megúsznánk az életet nélküle, viszont másodikon lakunk, és hiába téglaház, nincs szigetelve, így néha 29 fok is van bent. Dolgozom és végig dolgozni is fogok, viszont home office van.

Azért már várom, hogy találkozhassak a kisfiammal, de közben imádom a terhességet is. Azt nem, hogy kismamáznak idegenek meg nekiállnak nekem gügyögni, mintha gyengeelméjű lennék, hanem az itthon megélhető intimebb részt. Nagyon élvezem, ahogy mozog a magzat, szerintem eddig a harmadik trimeszter a legjobb. Hát persze a végén lehet, hogy nekem is lesz minden bajom.

2020. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint csak nekem ilyen rossz ,gratulálok mindenkinek hogy ilyen jól bírjátok :)
2020. aug. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!