Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkepp valami fertozest...

Mindenkepp valami fertozest jelent? 30 hetes vagyok

Figyelt kérdés

3x hasznaltam mar a terhessegem alatt KlionD-t, utana Lactofeelt. A ferjem is gyogyszert szedett ezido alatt. egyutt sem voltunk mar nagyon reg, mert feltunk hogy mivan ha megint fertozes van.

Tegnap csinalni szerettuk volna, de amint berakta csipett, egett es fajt is. Rogton ki is vette.


Ma mar semmi tunetem nincs.(eddig sem volt). Nem viszket, nem eg, sargas folyasom van, de ez terhesseg eleje ota ilyen. Szaga nincs es viszonylag keves.


Az alhasam jobban faj, mint szokott, de ha pihenek akkor nem erzem. Lehet valami gyulladas all a hatterben?


Vagy menjek megint orvoshoz mert tuti fertozes?

Tapasztalatokra lennek kivancsi



2017. ápr. 4. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
30 hetesen nem szórakoznék ezzel, és mindenképp orvoshoz mennék, nehogy valami konoly baj legyen!
2017. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló problémám nem volt egyik terhességem alatt sem, de azt tudom, hogy nagyon sok minden megváltozik a terhesség alatt. Lehet, hogy a ph értéked borult és csak ennyi; minden esetre az tény, hogy sokkal hajlamosabb a nő minden jellegű fertőzésre ezalatt az idő alatt. Ha gyulladás lenne, akkor ha jól tudom nemi érintkezés és pisilés közben; rosszabb esetben folyamatosan éreznéd, nem csak akkor, amikor együtt akartok lenni. Remélem, más hasznosabb infóval tud szolgálni, mint én a segítő szándékú tippelgetésemmel. ;)
2017. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

En egesz terhesseg alatt nem szexeltem szinte, mert mar az elejetol kezdve fajt. Kb sirni tudtam volna, mikor 1-2x megprobaltuk.

Nekem nem volt semmilyen fertozesem, csak egyszeruen ilyen voltam. De neked azt ajanlom, hogy a biztonsag kedveert mindenkeppen beszelj az orvosoddal errol, es vizsgaltasd ki magad.

2017. ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Mindenkepp megyek orvoshoz.

Utolso: en is ugyanigy vagyok, terhesseg eleje ota nem tudjuk csinalni, remelem semmi problema nincs. :(

2017. ápr. 4. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!