Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért probléma ez?

Miért probléma ez?

Figyelt kérdés

Após szerint elég nagy baj hogy kismamaként nincs jogosítványom.

Munkába gyalog jártam így nem volt szükségem a jogsira.

Akárhova megyünk a párom vezet/visz.

Mostmár nem szeretnék belekezdni mert félek hogy nem fejezném be,annyira izgulós tipus vagyok hogy nem akarok plussz stresszt...

Úgy is a párom fog vinni a babával vizsgálatokra stb.

mi a véleményetek? Tényleg illene a leendő anyukának jogsi?



2020. aug. 16. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem illendőségről van szó, hanem arról, hogy gond esetén ne kelljen senkire várni, hanem te el tudd vinni a gyereket orvoshoz, kórházba.
2020. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére a párom gyorsan haza tud majd jönni a munkahelyéről Ha akkora baj lenne hogy kórházba kell vinni majd a kicsit.
2020. aug. 16. 14:48
 3/12 A kérdező kommentje:

Tervbe van majd hogy leteszem a jogsit amíg otthon leszek a kicsivel.

Csak most ez pont így jött ki.

2020. aug. 16. 14:49
 4/12 anonim válasza:
83%

Ha nagyon komoly gond lenne, akkor a mentő is kimenne, de ahogy írtad a párod is hamar otthon lenne. A jogosítvány jó és hasznos dolog, de nem kötelező anyukáknak. Valamint a leírtak alapján gondolom 1 autó van a háztartásban, szóval amíg az apuka dolgozik addig nem tudnál vezetni sem.

Egy új autó a háztartásban pedig nem olcsó manapság egy gyerek mellett.

2020. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sincs jogosítványom és nem is lesz. Hiába pampog mindenki.

Farkasvak és vényérzékeny vagyok. Minek veszélyeztessem a gyerekeim magam és mások életét ha nem érzem magam biztos vezetőnek?

2020. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
63%
4-es leírta amit én is gondolok
2020. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van jogsim, de nem vezetek. Engem is a párom visz mindenhová. Gondoltam, hogy az új helyzethez jó lenne újra belejönni a vezetésbe, de nekem meg mindenki azt javasolja, hogy akkor már inkább várjak, míg megszületik és utána menjek el ilyen plusz órákra. Én már rengeteg szülőt láttam gyerekkel buszozni/vonatozni/villamosozni, nem értem, miért probléma ez.
2020. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
72%

Nem gond, hogy nincs jogsid.

Én 32 évesen kezdtem el. Korábban lehetőségem sem volt.

Szerintem jobb ha akkor csinálod, mikor meglesz már a pici. Elég stresszes. Ha izgulós vagy, árthat a babának, vagy ha érzékenyebb vagy, másképp reagálhatsz dolgokra, nagy hassal kényelmetlen lesz vezetni. Szerintem jobb ha nem kezded el most.

2020. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Epilepsziás vagyok, nem lehet jogsim. Ez van. Ha lenne se vezetnék, mert alacsony vérnyomás miatt kétszer elájultam korábban a terhességem alatt. Nem kockáztatom mások életét. A férjem visz mindenhova, ha kell. 35 hetes kismama.
2020. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Gyerek mellett meg kisebb az esely illetve az ido es energia, ami maradna ra. Viszont nem muszaj mindenkinek vezetnie. Van jogsim, de 14 eve csinaltam, ujra bele kellene jonnom. 1. gyerek utan nem volt ra idom, majd talan most a 2. mellett, de nekem csak ujra bele krll jonnom, nem kell pluszban tanulnom.
2020. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!