Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért probléma ez?

Miért probléma ez?

Figyelt kérdés

Após szerint elég nagy baj hogy kismamaként nincs jogosítványom.

Munkába gyalog jártam így nem volt szükségem a jogsira.

Akárhova megyünk a párom vezet/visz.

Mostmár nem szeretnék belekezdni mert félek hogy nem fejezném be,annyira izgulós tipus vagyok hogy nem akarok plussz stresszt...

Úgy is a párom fog vinni a babával vizsgálatokra stb.

mi a véleményetek? Tényleg illene a leendő anyukának jogsi?



2020. aug. 16. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a terhesség előtt raktam le pont pár hónappal. Van már egy gyerek. Nagyon rossz volt mindig hóban, fagyban, esőben sétálni az oviba vagy a suliba. Jobb így sokkal. Ha például védőnőhöz kell menni soha nem reggere ad időpotot, hogy eltudjon vinni a párom. Mivel a vérvétel is 4 km-re van tőlünk kocsival járok. Ha nem lenne jogsim minden ilyenért a páromat és a lányomat is keltenem kellene hajnalban. Sok ismerős terhesen rakta le.
2020. aug. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Sziasztok! Bár én se kismama, se nő nem vagyok, elárulhatom, hogy engem életemben nem vitt sehova se kocsival anyukám gyerekként. Volt jogsija, de félt vezetni, azóta sem vezet, és nem is baj. Apám viszont nagyon jó söfőr, és azóta nekem is megvan a jogsim. Ez ilyen baromság, amit mindenkinek beültetnek a fülébe, hogy jogsi nélkül nincs élet. Ha városban élsz, igenis van. Aztán ha nagyon kell majd a jogsi később, gyerek megszületése után meg tudod csinálni. :)
2020. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!