Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan már járni sem tudok....

Lassan már járni sem tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában ha felállok húzódik az alhasam, nehéznek érzem, van hogy keményedik ,iszonyúan nyomódik a húgyhólyagom is. Ha huzamosabb ideig sétálok egy idő után vagy a jobb vagy a bal oldalon éles, nyilalló, húzó fájdalmat érzek ami minden egyes lépéskor belémhasít, járni sem bírok utánna. Máskor egy rossz mozdulatra pl. lehajolok hátul a keresztcsontomnál érzek éles fájdalmat ami a jobb lábamig hasít, olyankor csak bicegve tudok járni egy ideig. Ez utóbbi eddig 2x fordult elő de ez pár nap alatt elmúlt. Mi lehet ez? Sztkban mondtam az orvosnak semmit nem mondott rá. Magnéziumot szedek de ezen nem segít. 25 hetes kismama vagyok.
2020. aug. 18. 16:08
 1/4 Derjaderja ***** válasza:
82%

Ez nekem is mind 2x kb ebben az időben jött. Hormonális hatásra lazulnak a medence szalagjai.

Szr elegge, de pár hét után jobb lesz.

2020. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Derjaderja ***** válasza:
Illetve porckorongsérv lehet hasonló, de ott a derékfajdalom sugárzik le és az elég következetes szokott lenni oldal meg eloszlas terén.
2020. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is csúszik szét az ízület. Hat igen. Ez az “áldott állapot” már csak ilyen kos mókákkal örvendeztet meg minket...
2020. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a medencecsontom fájt annyira ahogy tágult ott bent minden,hogy lépni,ülni,feküdni, szinte semmit nem tudtam szinte .7 napig szenvedés volt. Utána jobb lett.
2020. aug. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!