Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. Héten van ultrahang...

39. Héten van ultrahang vizsgálat?

Figyelt kérdés
NST-re kell mennem a kiírt időpont előtt 4 nappal de nem említette senki, hogy lesz-e UH. Szokás még ilyenkor? Vagy változó? Többféle verziót olvastam neten. Még nem kaptam becsült értéket a születendő baba súlyára. Köszönöm előre is a választ.

2020. aug. 20. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
38.héten van! Igaz 10 éve szültem, lehet most máshogy van 🙂
2020. aug. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem nem volt... Ez fura nem? 🤷
2020. aug. 20. 06:19
 3/8 anonim ***** válasza:
A kötelező vizsgálatok között nincs már ekkor uh. Csak nst. Nálunk legalábbis. (2018-ban meg most is így van nálunk.) Mivel terhesgondozásra magánba járok, nekem kéthetente most is ránéznaz orvos a babára, de aki a kórházba jár be tb-alapon, annak úgy tudom, nincs már uh.
2020. aug. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3as köszi.


Az én magándokim "átadott" egy kórháznak kvázi 37. hét után, ahol nem mondták mi a menete a vizsgálatoknak (ahogy irtad is tb alapon) én meg nem tudom mert első baba... csak elkezdtem furcsállni, hogy miért írják sokan,hogy becsült érték így-úgy...

2020. aug. 20. 07:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a 38. héten van.
2020. aug. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Én a héten voltam magánban a dokimnál és mondta is, hogy jövő héten a nagy kórházi ultrahangon fog súlyt mondani.
2020. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi 6-os
2020. aug. 20. 07:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én dokim minden NST után csinál még egy ultrahnagot és ő is meghallgatja a szívhangot. Most megyek hozzá jövőhéten a 36 hetes uh-ra. Onnantól gondolom minden héten NST.
2020. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!