Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvìzvételt mikor...

A magzatvìzvételt mikor csinálják meg legkorábban?

Figyelt kérdés
Ha egy kombinált/ panorama stb teszt vagy a 12. Heti uh gyanura akad okot akkor meg lehet csinálni korábban?
2020. aug. 20. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Én nem engedtem.Az idő engem igazolt.
2020. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem engedted?
2020. aug. 20. 14:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy “korábban”? Minél korábban. En úgy tudom hogy kb egy hónapra adnak időpontot a bejelentkezéshez képest. (Legalábbis ismerősöm, aki volt annak ennyi volt) Maganban nyilván gyorsabb.
2020. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy van, hogy korábban is van ilyen invazív vizsgálatra lehetőség, de akkor nem a magzatvízből vesznek mintát, hanem a korábbi, de ugyanilyen elven működő vizsgálatnak a neve chorionboholy biopszia. Így keress rá, most nem emlékszem pontosan, ott miből történik a mintavétel, de ugyanúgy a hasba szúrják a tűt. Azt már a 11-12. hét körül megcsinálják, míg az amniocentézist (magzatvizes mintavételt) talán csak a 18-20. hét körül.
2020. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha pl a 18. Héten szokták csinálni, de a 10. Heti vérteszt rossz lesz, akkor lehet-e kérni, hogy megcsinálják korábban?
2020. aug. 20. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
11-16. hét között csinálják a méhlepény biopsziát.
2020. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja jó, már leesett a válaszokból 🙂 bocsi, lassú ma a felfogásom.
2020. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. aug. 20. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!