Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetnek kb 5-6 hetes terhessé...

Lehetnek kb 5-6 hetes terhességnél tünetek? Ki mikor kezdte el érezni legkorábban és mit?

Figyelt kérdés

Nekem napok óta furán fájnak a melleim de nem pont úgy mint mikor meg kellene jönnie. És az amúgyis csak a menstruáció előtti pár napon van. De most már érzem egy pár napja, és ami fura hogy a bal oldalinál a mellbimbó alatt viszket sokszor, valahol itt olvastam hogy volt valakinél ilyen tünet. Létezik?

Plusz egy hete már kb hogy sűrűn kell pisilni, éjszaka is. Viszont két hete meg volt a menstruációm. Tudom hogy előfordulhat ez is hogy ha van is baba még meg jön de az nem baj? Úgy értem nem lesz gond belőle? És igen egyértelmű lenne hogy teszteljek de annyira félek a csalódástól mert egyébként várjuk hogy össze jöjjön a baba. Arra gondoltam meg várnám a következő menstruációt vagy hogy érzek e majd egyértelműbb tüneteket.

Ha valaki esetleg tud jó tanácsot, illetve tapasztalatot megosztani akkor megköszönöm :)


2019. okt. 8. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hete volt meg, akkor ezek a peteérés tünetei. Pont közepidőben.


A normális menstruáció kizárja a terhességet.

2019. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy az 1. mondja. Nem vagy terhes, de most lehetsz, ha együtt vagytok a pároddal :) Aztán tesztelj 2 hét múlva.
2019. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy ez a mellbimbó-viszketés tipikusan ovuláció utáni pár napban tünet. Szóval lehet, hogy már megvolt. De terhes, az nem vagy, akárhányszor kell is pisilni.
2019. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen erre én is gondoltam, de 29-30 naposa a ciklusaim, így az ovuláció múlt héten kellett volna hogy legyen de én már azon a héten és azóta is sűrűn kell pisilnem és volt h furán fájt a hasam alul, amikor ovum van a petefészkemnél szoktam érezni szúró érzést de most úgy hosszában éreztem inkább.

Lehet már be beszélem magamnak 😬

2019. okt. 8. 16:06
 5/12 A kérdező kommentje:
2019. okt. 8. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megdagadtak a melleim és nagyon fájtak. A mellbimbó extra érzékeny lett és fájt a hegye. A hasam alja is fájt. Mint akit hasba rúgtak.

Ezeknek még nem is tulajdonítottam semmit. Betudtam hogy durvább lesz a mensim. Akkor tudtam hogy terhes vagyok, amikor hányingerem lett a kávétól, amit imádok.

2019. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Az tuti, hogy bebeszéled magadnak.
2019. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát nagyon köszönöm a kedves válaszokat 🙃
2019. okt. 8. 18:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vagyok 6 hetes.

Nem várt napjától enyhe szekrekedés volt és kisebb mellfeszülés, ami napról napra erősödött. Na meg a fáradság.


Most már lassan jön a rosszullét is :/


Egyébként 5 hetes terhesen elkezdtem barnázni, amivel nem foglalkozott egy orvos sem hiába volt már vetélésem. De amióta szedem a megnéziumoz, kitisztult szépen a fehér folyásom :)

2019. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottad a tapasztalatod :) Boldog babavárást.
2019. okt. 8. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!