Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó ellenére hogyan...

A nyákdugó ellenére hogyan tud a felszálló fertőzés vetélést, koraszülést okozni? Sajnos hallani ilyet. Pedig a nyákdugó elvileg véd a fertőzések ellen, hogy ne juthasson el a magzatvízig, magzatig.

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neked is boldog aug 20-i munkaszüneti napot!

Felmerültek bennem kérdések hát felteszem eme oldalom, hátha jön némi érdemleges válasz.

Van aki arra kérdez rá milyen színű zoknit vegyen fel. Én egy egészségügyi kérdést tettem fel.

2020. aug. 20. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
ugyanazt kétszer. Miben bízol, azóta mindenki utánaolvasott? VAgy ott nem értettek egyet veled, itt hátha?
2020. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Reméltem időközben lesz majd olyan válaszoló aki tájékozottabb, esetleg érintett ilyesmiben.

Legtöbb kérdésnél így működik, a válaszolók nagy része csak beszólogat, mert hülyeségnek tartják a feltett kérdést. De fel szokott bukkani egy-két ember, aki valóban tud érdemi adekvát válszt adni.

2020. aug. 20. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon jó kérdés, sajnos engem is paráztattak mindennel mivel alapvetően könnyen fertőződöm. Mikor kissé utánaolvastam, azért több megnyugtató dolgot is olvastam. (A fő kérdésedre nem fogok tudni választ adni, sajnos én sem, ezért is zavar hogy a többi válaszadó miért szólt be neked, mert engem is érdekel a kérdés.)

- Ezek a fertőzések ritkán "szállnak fel" szóval eleve nem kell annyira félni tőlük, mint amennyire ijesztgetnek.

- A gombás fertőzés nem okoz ilyen gondot zárt méhszáj esetén (!) csak a bakteriálistól kell félni.

Az viszont engem is érdekel, hogy miért és hogyan tud bejutni, vagy mi okozza a vetélést ilyenkor.

2020. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!