Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 nap késés után teszt?!

5 nap késés után teszt?!

Figyelt kérdés
5 nap késés után kimutatja már bármelyik teszt a terhességet? X epil tesztcsik, illetve david pregnancy tesztet csinltam mind negatív. Tudom nem a legmodernebb tesztek, de csak ér valamit, vagy nem megbízható? Ha nem vagyok terhes mitől késhet, mikor kell orvoshoz fordulni?
2020. aug. 20. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármitől késhet, stressztöl az időjáráson át a csak úgyig.
2020. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz akkor kell menni, ha több ciklus is kimarad, illetve ha rendszeresen 35 napnál hosszabbak a ciklusok. 5 nap késés még semmi.
2020. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont 5 napot késett, minden teszt negatív volt. Ilyen késés még sosem volt nálam, életemben kb semmi stressz nincs (végre). Tehát nem lett volna oka a késésnek. Tudtam, hogy nem vagyok ez alapján terhes, már betegségre gyanakodtam, vagy hogy esetleg később fogant. Végül megjött, fene tudja miért ilyen későn, de most kivételesen örültem neki. Úgy voltam, hogy jó, tucatnyi teszt negatív, akkor jöjjön már meg.
2020. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!