Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és szoptatás alatt,...

Terhesség és szoptatás alatt, oké, fűszereket mellőzni, de sózni azért lehet az ételt, ugye?

Figyelt kérdés
2020. aug. 20. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyél mindent kérlek csak alkoholt és a dohányzást mellőzd. Ne vonj semmit meg a picitől, hiszen az vagy amit megeszel, változatosan étkezz..
2020. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elég fűszeresen eszek / főzök, semmi gond nem volt, egyedül a chilis bab viselte meg, pedig nem lett túl erős, ezért a babot és a sok csípőset kerülöm, de minden mást eszek.
2020. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miért kellene mellőzni? Ezt a baromságot.

Elmondom, én terhesen kb mindent csak csípősen tudtam megenni, úgy, hogy a könnyeim folytak. Azt kívántam.

Szoptatás alatt is babot, káposztát, borsót.. stb mindent ugya úgy ettem, sosem volt semmi baja a fiamnak.

2020. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Fűszeres = csípős

De én még azt is ettem hébe-hóba terhesen, mert amúgy szeretem a csípőset. Kávét is ittam, napi 1x reggel, tejeskávéként. Nem lett semmi baj.

Szoptatni mondjuk nem szoptattam sajnos.

2020. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14es!

Nem kötekedni akarok, de a fűszeres hol egyenlő a csípőssel?

Pl egy jó fűszeres bolognai, ami tele van oregánoval, bazsalikommal, fokhagymával, az hol csípős?

Amúgy én is simán megittam a napi 2 kavémat is, orvosi utasítasra, olyan alacsony volt a vernyomásom, pulzusom. Alapbol is alacsony, terhesen mégdurvabb volt.

2020. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15


Nem úgy értettem, hogy ugyanaz a kettő, hanem úgy, hogy amikor a terhes nőket óva intik, hogy ne egyenek "fűszeres" ételeket, azalatt 99%-ban a csípős ételekre gondolnak. De igazad van, nem voltam egyértelmű. :)

2020. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!