Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehet baj, ha sokat mozog...

Az lehet baj, ha sokat mozog a pocaklakóm? Éjjel is és most is megsem áll. Tegnap délután óta pedig hol a jobb hol a bal oldalam szúrkál lent.29 hetes km

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Front jön, ami hatással lehet a babákra. Emellett egyik nap többet, a másik nap kevesebbet mozognak. Ez a normális :) Mi is egyiknap energikusabbak vagyunk, máskor meg mozdulni sincs kedvünk. Akkor lenne gond, ha nem mozogna hosszú ideig.
2010. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szúrkálás az mitől lehet?
2010. aug. 5. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:

A szúrkálás lehet attól is,hogy ahogyan fészkelődik a baba megnyom egy-két idegszálat.

De amúgy 29 hetesen természetes a szúrkálgatás,alhasi vérbőség,nyúlnak a szalagok,a medence tágul,a méhszáj alakul.

Hidd el,lesz ez még fájdalmasabb szúrás is,ahogy nő a baba és egyre kevesebb helye van fészkelődésre.

Az én babám éjjel úgy beleakadt a bordáim közé,hogy alig kaptam levegőt,szabályosan fulladtam és csak most reggelre helyezkedett el másképp,mert most már jobban érzem magam.


32 hetes km.

2010. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. aug. 5. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, én is 29 hetes vagyok, és az én babám sem áll meg egy percre sem. Még éjjel is érzem. Nekem fura, mert az első babám pedig pont hogy alig-alig mozgott.

Szúrkálás lehet a tágulástól is, a babától is.

Jó babavárást!

2010. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont tegnap kérdeztem az orvosomat erről. 27 hetes vagyok és a babám egyfolytában mozog,de komolyan.Ha éjjel felébredek, azonnal elkezd mozogni, nappal pedig végképp nincs megállás. Az orvos azt mondta, hogy örüljek, hogy aktív, akkor kell aggódni, ha nem mozog. Persze, örülök én, de azért néha pihenhetne...:)
2010. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most teljesen megnyugodtam! Nálam a lurkó valószínű most pihen, mert most kb. 30 perce nem mocorog, de amint megyek pisilni vagy felállok az asztaltól mindjárt bejelentkezik :)))
2010. aug. 5. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!