Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezne, hogy ennyire befészke...

Létezne, hogy ennyire befészkelte magát jobb oldalra? Tegnap délután óta fáj bal oldalt a derekam, és most észre vettem valami furát.

Figyelt kérdés
ha a hátamon fekszek,és nézem fentről a hasam,akkor egy kicsit el van deformálódva a hasam!jobb oldalt jobban kidudorodik! annyira odahúzódott volna? 2 napja voltam dokinál,és akkor annyit mondott,hogy jelenleg faros! rendesen mozog,meg minden,csak szerintem ott valami idegen lehet! más is tapasztalt már ilyet? 32. hétben vagyok
2009. jan. 9. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém csak jobb oldalon tartózkodott.Még akkor is, amikor már nagyon nagy volt.Ott szeretett lenni.Én is viccesen festettem néha.:)
2009. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és neked mennyi ideig tartózkodott ott?
2009. jan. 9. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Végig, amikor már nem tudott megfordulni.Bedolgozta magát és ott dekkolt, esténként pedig állt a bál, 11 körül mindig elkezdett karatézni.:)Néha könnybe lábadt a szemem, annyira járt a keze-lába.
2009. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is már régóta ott van..

Mi is 32 hetesek vagyunk :) igen kellemetlen,mert vagy a bordáimat nem hagyja a pici lábacskáival,vagy a fenekét nyomja ki úgy,hogy fáj.. :) Mindez nekem is a jobb oldalon.Ja és viccesen néz ki,nekem is el van deformálódva.

Szerintem ne aggódj,ez az "idegen" csak a Babád!

Boldog babavárást!!!!

2009. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:)Nem idegen, hanem egy idegen fekszik, vagyis nyom egy idegszálat.:D
2009. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!