Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhességnél ez rosz jel?

5 hetes terhességnél ez rosz jel?

Figyelt kérdés
Az esedekes menzesz napjan szornyu fajdalmaim voltak,mellfajdalom,görcs.A teszt pozit mutatott.Az orvosom irt fel progeszteront,magneziumot es folsavat.Ugy vettem eszre hogy a fajdalmaim naprolnapra enyhebbek.Ma csak enyhe görcsök voltak,a melleim se fájnak éppen annyira már,viszont szornyu almos vagyok valamint ingerult.Az a kerdesem hogy ez normalis?Vagy kell aggodjak h a tuneteim enyhultek?esetleg elhalt a terhessegem?Orvos 2 het mulvara irt ki es nagyon aggodok :(
2020. aug. 21. 17:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem hogy adott idopontot az uhra :)
2020. aug. 21. 17:43
 2/6 JankaZalan2 válasza:
100%

Sztem semmi komoly!

Én is nagyon fáradékony voltam, és ingerült. Egész terhességem alatt. Miután meg született a kisfiam el múlt.

2020. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért aggódnod!
2020. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az is normális hogy néhány tünet csökken. Nekem az ingerültség szakaszos volt, a mellfájdalom az első pár hét után eltűnt.

A görcs nem feltétlen jó, de nem is biztos hogy gondot jelent. Amég nincs mellé vérzés, és nem iszonyat erős, addig nyugi.

2020. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az 5. hét elején enyhültek a tünetek. Majd a hét végén már jött az émelygés, hányás, fáradság. Ez is változó, van hogy csak délután este émelygek, van hogy egész nap a lavórral megyek mindenhová. 3 óránként meg bealszom.😁

9 hetes kismama

2020. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező.mi a helyzet azota? Nekem is a nemvart mensi napjaig nagyon fajt a mellem, hasam, görcsölt ahogy szokott.tesztem mar elötte 5nappal kezdett pozi lenni.most vagyok 5hetes ,az alhasi görcs szinte elmult,ha felállok akkor érzem hogy fáj mintha nehez lenne.semmi egyéb tünet mar cicin se fáj. A tesztem viszont szép pozi. Vannak azota tuneteid?
2020. aug. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!