Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondjam el az exemnek hogy...

Mondjam el az exemnek hogy terhes lettem tőle?

Figyelt kérdés
3 hétig voltunk együtt nem használtunk semmit és sokszor ki se szállt időbe 2 hete szakitottunk es most pozitiv lett a tesztem. Nem fogok abortuszra menni ugye ha elmondom neki nem kenyszerithet ra ugye? Vagy inkabb csak a szules utan mondjam el? én 17/L ő 24/F

2020. aug. 22. 14:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Nyugodtan elmondhatod neki, nem kényszeríthet abortuszra és joga van tudni.

Meg később jól fog jönni a gyerektartás is.

2020. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
az kemény.
2020. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
3 hetes kapcsolatban koton nélkül. Gratulálok. Nem kényszeríthet abortuszra, mivel a te testedről van szó. De sok jóra ne számíts.
2020. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Semmire se kényszeríthet. Elmondani se vagy köteles.
2020. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Én azért elmondanám, joga van tudni, hogy van egy gyereke.
2020. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez gáz. 3 hét és szexeltetek? Nem is egyszer?

Azért érdekes lesz, ha elmondod a szüleidnek biztos örülni fognak.

Joga van tudni.

2020. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
17 évesen ennyi eszed van... Gyerekkel nem tudod ám megfogni a pasit. Most cseszed el az életed.
2020. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
3 hétig voltatok együtt de 2 hete szakítottatok? A pasi csak a szexre ment... Nem fogja érdekelni a szitu. Én a helyedben előbb a szüleidnek mondanám meg.
2020. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

Senki nem kényszeríthet abortuszra, nyugodtan tartsd meg, ha ezt akarod, csak utána ne csodálkozz, hogy egyedülálló anya leszel, és anyagilag sohase fogsz önállóan lábra állni.


17 éves vagy, gondolom, nincs semmi végzettséged, egy érettségit se tettél le az asztalra, dolgozni egy percet nem dolgoztál... tudom, milyen az anyagi bizonytalanság sajnos, mindezt pici gyerekkel tetőzve maga a pokol megélni.


Mérlegelj... és beszélj a szüleiddel.

2020. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképpen mond el, mert a srác nagyon úgy gondolja, hogy az "időben kiszállok" egy jó védekezés. Aztán kitudja hány fiatalkorút csinál közben fel.
2020. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!