Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, eddig nem...

Terhes vagyok, eddig nem beszéltünk komolyan babatémáról. Hogyan tovább? Hogy mondjam el Neki?

Figyelt kérdés

A párommal együtt vagyunk lassan két éve, másfél éve együtt is élünk. Én 28 leszek, Ő 36. Tehát nem mondanám, hogy az életkorunkhoz mérten korai, de komolyan sosem került szóba közöttünk a gyerektéma. Én 25-26 éves koromig nem is akartam egyáltalán gyereket, azóta néha-néha elgondolkozom, milyen szép babánk lenne, vagy hogy milyen lenne hármasban az élet... De az ilyen pillanatok ritkák, leginkább ha valakinek a babavárójára vagyunk hivatalosak, vagy ilyen babanem kitalálós buli van, stb. Szóval nem ezen kattogok egész nap.


Viszont most nagyon úgy tűnik, hogy terhes lettem, és egy részem örül ennek, de a másik kétségbe van esve. Néztem a Pinteresten, Instagramon is ilyen cuki ötleteket, és tényleg jobb lenne úgy elmondani, mint kisírt szemekkel, de nem tudom, ő hogy fog reagálni. Szerdán jön haza, gondoltam arra is, hogy elmondom neki hamarabb, és mire hazaér, ő is átgondolja magában, stb. De a barátaival van, nem akarom elrontani az utazásukat, síelést.


2019. márc. 3. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem terveztétek és még nem is beszéltetek a baba témáról én nem egy cuki pinterestes ötlettel indítanék, hanem simán elmondanám neki, hogy terhes vagyok, utána leülnénk és átbeszélnénk az érzéseinket.
2019. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem vard meg amig hazaer es ne telefonba kozold vele. Ulj le vele es mond el normalisan, nem kell semmi felesleges "cukisag" foleg hogy nem tervezet baba igy nagyon helye sincs az ilyennek. De amugy te tudod hogy milyen szemely a baratod, ha szereti az ilyen stilusu bejelenteseket akkor csinald ugy.

Remelem jol reagal a hirre es boldogan varjatok a babat.

2019. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Két éve vagytok együtt,és egyszer nem került szóba az, hogy mi lenne, ha teherbe esnél?

Védekeztetek egyáltalán? Ha nem megfelelően, akkor neki sem kellene olyan marhára meglepődni a dolgon.

Egyébként semmiképp ne telefonon mondd el, hanem személyesen. És szerintem sem kell semmi cuki körítés (kiscipő meg hasonló idiótaságok), hisz nem tervezett a dolog. Leültök, tárgyilagosan elmondod, hogy ez van, és megkérdezed a véleményét.

2019. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vicky92 ***** válasza:
67%

Szia!

Mivel úgy tűnik védekezés nélkül szexeltetek,s 36 éves felnőtt férfi gondolom tisztában van a lehetséges következményékkel... tehát nem érdemes kattognod hogy mi lesz, vagy stresszelni. Az én párom sem volt otthon amikor pozitívat teszteltem, whatsappen küldtem neki képet...egyébként mi sem terveztük de logikus ha az ember nem védekezik ugye....

Boldog babavárást kívánok!Ez egy csodálatos dolog !A helyedben minnél előbb elmondanám!:)

Üdv.! 16+2hkm

2019. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Úgy tűnik? -akkor először is bizonyosodj meg róla hogy terhes vagy e.

Feltételezem 36 évesen tisztában van a szex következményeivel.

Nem kell cukiság, elmondod, ha kell a tesztet megmutatod.

2019. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!