Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek közül valamivel táppénzre...

Ezek közül valamivel táppénzre lehet menni?

Figyelt kérdés

Korábbi terhességeknél koraterhességi vérzés. Korábbi terhességnél hematoma. Korábbi vetélés. Korábbi GDM. Pajzsmirigy alulműködés. Extrém túlsúly.

Ezek mellett könnyű fizikai állómunka.


2020. aug. 25. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Veszélyesztetett terhességnek számít, ha csak ax egyiket vesszük.

De pusztàn ezek miatt nem gondolnàm, hogy kiìrnak tàppénzre, hacsak nem fordul elõ vérzés most is. (Persze ne legyen)

2020. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
# ha csak az egyik koràbbi problémàt is vesszük.
2020. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Viszont akkor mi értelme a veszélyeztetett státusznak? Mármint, azon túl, hogy rámhozzák a frászt, hogy nagyobb a vetélés kockázata, de kulonosebben nem foglalkoznak vele. Mert a munkahelyemen hiába mondom, hogy"Figyi, emelje már Julis a 20 kilós kartont, mert veszélyeztetett vagyok". Egyik kolléganő egyszer panaszkodott, hogy már nem bír annyit (6 hónapos volt és kb többet dolgoztatták mint a fiatal férfi kollégákat). A válasz az volt y hogy el kell menni táppénzre, ha nem bírja a munkát. Persze nem volt mivel táppénzre mennie, így inkább tűrte hogy szivassák.
2020. aug. 25. 11:03
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a terhesség gondozást végző orvos csinált kockázat elemzést és ha ez a terhességem nem lenne problémás, akkor is elküldött volna táppénzre.
2020. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Beszélj a dokiddal, hátha kiír.
2020. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Erre simán kiírnak. Már egy korábbi vetélés után simán kiírnak. Akkor is ha a lepontozni tündér védi az államkassza tb részét.
2020. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Édes fszom! De jó lepontozni! Elmondtam a tapasztalatom, hogy a terhes gondozást végző doki átfogóan vizsgál, nemcsak az adott terhességet. Huhhh, de hasztalan válasz 😱😱😱
2020. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam semerre. Termeszetesen mindenkinek nyomom a zöld kezet.
2020. aug. 25. 11:55
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj kérdező, nem feltételeztem, hogy te pontoztál le.
2020. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Pajzsmirigy alulműködéssel engem a háziorvos automatikusan kiírt táppénzre veszélyeztetett terhesség miatt.
2020. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!