Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok. az...

21 hetes terhes vagyok. az orvosom nem tiltott el teljesen a sextől, de azt mondta, ha lehet, inkább ne. Heti 1 alkalommal árthatok a babának? Az orgazmus a baj vagy a behatolás?

Figyelt kérdés
2007. dec. 16. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
A behatolás, ha túl mély vagy erős, elérheti a méhszájat. Az orgazmus tulajdonképpen méhösszehúzódás, panaszmentes terhességnél nem okoz gondot. A babának nem maga a szex árt, hanem annak esetleges következményei, amire jó lenne, ha rákérdeznél az orvosnál. Jó lenne megtudnod, miért nem javasolja az orvos pl elöl fekvő lepény, nyitott méhszáj, stb. Ha már csináljátok, legyetek nagyon óvatosak, csak addig, amíg jólesik! Pánikolni azért nem kell... akkor tiltotta volna...
2007. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Én biztosan nem csinálnám, amíg a doki nem változtat az álláspontján. Legalábbis amelyik behatolással jár, mert vsz. erre gondolt. Biztosan feltaláljátok magatokat, elég sok variáció van még az örömszerzésre. A párommal mi is inkább ezeket "gyakoroljuk", pedig nekem semmi ilyet nem mondott a doki.
2007. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvos szájából ez a mondat egész máshogy hangzik, mint bárki máséból. "Ha lehet, inkább ne" szvsz azt jelenti, hogy maga tudja, kedveském, de én nem vállalok felelősséget ha baj lesz. Tehát én tutira nem csinálnám, biztos nem ezt akartad hallani, de ez van.
2007. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!