Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befelé forduló mellbimbóval...

Befelé forduló mellbimbóval sikerül szoptatni?

Figyelt kérdés

Még várandós vagyok, de már kicsit tartok ettől, hogy ez különös nehézség lesz majd számunkra.

Van erre megoldás? Tapasztalat?

Annyit tudok, hogy várandósság alatt nem szabad különösen ingerelni a mellbimbót, de hogy van erre egy amolyan Hoffmann elnevezésű technika, amivel lehet, hogy sikerül "kifordítani" a bimbót. Ez igaz?



2020. aug. 29. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A gyerekek kifordítottàk pár nap szopi után. 😊
2020. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azta. :)

Nekem amúgy mindig is ilyen volt, tehát nem a terhesség során lett ilyen..ha még ez is számít.

2020. aug. 29. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is. És vissza is állt, amikor abbahagyták a szopizást. 😊
2020. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Persze, kiszívja, de nekem eléggé fájt... :/
2020. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm 9 hónapig szoptatott bimbovedovel. És ő választotta el a babát. Teje is rengeteg volt, szóval ez is lehet opció. De van ilyen bimbo kiemelő, amit szoptatás előtt felteszel és kiemeli szépen, hogy be tudja kapni.
2020. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Tehát van megoldás, illetve csaknem leszek akkora bajban :)

Szép napot!

2020. aug. 29. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első babával ilyen volt, először bimbó védővel kezdtük, aztán elhajitottam. Kellett neki egy kis idő meg ügyeskedés, de olyan szépen megtanulta, 16 hónapig szopott naponta többször. Azóta is szépen kifelé állnak, már nincs baj vele.
2020. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megoldotta magának a baba
2020. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!