Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5.héten normális a keményedés?...

5.héten normális a keményedés? Tapasztaltatok ilyet, mi lett végül belőle?

Figyelt kérdés
Szellemi, de néha stresszes munkát végzek Home Office-ból, most munka mellett jött elő a keményedés. Ez a második gyermek, az elsőnél nem emlékszem, hogy ilyen hamar éreztem volna. Szedem a magnéziumot. Próbálok pihenni is, amennyire lehet, de amióta megtudtam, hogy terhes vagyok, ezerrel pörgök a szabadidőben, annyi dolgot el akarok intézni a következő hetekben, hónapokban.
2020. aug. 31. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán lassíts le.


Ha ennyire ezerrel pörögsz, a végén nem lesz miért pörögni. Temérdek időd van mindenre, de mégis kifutnál, az se a világ vége.

2020. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5. héten? Ezt szeretted vna írni?
2020. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a múlt héten teszteltem pozit. 5. Héten járok. Eléggé megijesztett.
2020. aug. 31. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az 5. héten nem keményedés amit érzel.

Ez annyira kicsi terhesség, hogy még szívhangot sem tudnak megállapítani, nemhogy keményedést érezz.

Inkább csak puffadás lesz az.

2020. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5. héten nem létezik keményedés. A méhed mérete ugyanakkora mint eddig, nem éreznéd a keményedést. Miből gondolod, hogy keményedés? Lehet inkább egy kis alhasi görcs vagy puffadás.
2020. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi mindenkinek, igyekszem megnyugtatni magam, csak egy sima görcs. :) Ahhoz az érzéshez hasonlít, amit keményedésként éreztem az előző terhesség alatt.

(Munkahelyi dolog miatt kicsit feszültté váltam délelőtt, és rögtön jelentkezett ez az érzés. Emiatt még jobban aggódni kezdtem.)


Köszi!

2020. aug. 31. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ha esetleg még jársz erre, mi lett veled?

Hasonló cipőben járok épp én is :(

2022. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!