Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák a 3. trimeszter vége...

Kismamák a 3. trimeszter vége hogy néz ki? Mim fog fájni és milyen nehézségeim lesznek?

Figyelt kérdés
28. hétben vagyok, de nem is értzem, hogy terhes vagyok. Csak annyi, hogy nagyon sok savam jön fel, de semmim nem fáj, teljesen jól vagyok. Ilyen lesz a szülésig, vagy sem? Ja nem, mi fog változni és mim fog fájni? Tudom, hogy a vége felé, mikor eljön a szülés, görcsölni fogok, de ennyi?
2020. aug. 31. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
"Ha nem, mi fog változni és mim fog fájni?"
2020. aug. 31. 12:22
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
39 hetes vagyok. Mindenem fáj. Derekam, lábam, a baba mozgása sok esetben nagyon kellemetlen már, fáj felkelni az ágyból, lefeküdni az ágyba, hajolni,, feszíti a szeméremcsontomat, néha olyan, mintha mindjárt kiesne, annyira fúrja lefelé magát (persze nincs ilyen szerencsém). Mondjuk a lábdagadásom kezd múlni, annak örülök. Éjjel minimum ötször megyek pisilni, de volt olyan éjszaka, hogy konkrétan 20 percenként, mert ráfeküdt a hólyagomra a gyerek. Jóslóm nincs sok, jól érzi magát bent a baba. Mondjuk nekem 2. gyerek, nagy a hasam és a baba is nagy. 28 hetesen még nagyon fitt voltam, az még könnyű időszak.
2020. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem semmi nem fájt, az elsővel terminus után a napi nst-kre is lazán fellépcsőztem a hatodikra. A másodikkal meg lehetőségem sem lett volna elhagyni magam az egyéves nagytesó mellett. 😊 A legszebb időszakok voltak az életemben, remélem, lesz még részem benne. ❤️
2020. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az alvás volt nagyon rossz a 3.trimeszterben, sehogyan sem tudtam aludni. 5 percenként forgolódtam, mert zsibbadt az oldalam amin feküdtem, háton meg nem kaptam levegőt, ülve meg a babám rugdosott erősen, folyton pisilni kellett. Emiatt nyűgös voltam egész nap. Azon kívül, ha nem csúsztam volna el a jégen (télen voltam terhes) akkor nem fájt volna semmi.
2020. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában szüléssel végződik.
2020. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!