Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-12 hetes kismamák, hogy...

9-12 hetes kismamák, hogy vagyunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam megoszthatnánk egymással az állapotunkat :) Ki hogy viseli, milyen kérdések, problémák, félelmek, tanácsok vannak :)


10+4 kismama.



2020. aug. 21. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,9+4 napos vagyok,nekem nincs semmi bajom csak hétfőn kell mennem kombinált tesztre ami kicsit kikészit,ideges vagyok miatta nagyon!
2020. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, Én 11+2 napos vagyok, kegyetlenül vagyok, kb 1 hete folyamatosan émelygek és nem csak reggel hanem kb egész nap. Holnap indulunk nyaralni a Balatonra, hát nem is tudom mi lesz velem. Ezt leszámítva jól vagyok, de ez miatt nincs valami jó kedvem.

És te kedves kérdező? Hogy vagy ? Első baba ?

2020. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nehezen viselem, hogy nem strandolhatok. Családban volt olyan, aki tóban kapott el fertőzést, és emiatt halt el a babája.

Én teljesen étvágytalan vagyok, egy csomót fogytam is. Napi 1 szelet pizzán meg 2 virsliken élek. Ha kajára gondolok, hányingerem van. Egyébként iszonyatosan fáradt és kimerült vagyok, már az itthoni teendőim közben is meg kell állnom. Sajnos a munkahelyem is ugrott :(

De mindennek ellenére örülök a babának és folyamatosan félek az ultrahangoktól, hogy minden rendben van-e, ugye ver a pici szivecskéje.

Legközelebb 2 hét múlva, a genetikai 4D ultrahangon láthatom <3

2020. aug. 23. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!