Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok sajnos...

34 hetes terhes vagyok sajnos hamar kezdtem vizesedni a többi lent??

Figyelt kérdés
Eddig csak bokáig volt dagadás (vizesedés)de tegnap este sajnos jóval feljebb ment és ha benyomom ott marad a helye pár másodpercig.Volt már más így h nem csak a bokája vizesedett?Múlthéten voltam dokinál vér,vizelet,vérnyomás rendben van

#Vizesedés,
2020. szept. 1. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon vizes volt a lábam mikor ennyi hetes terhes voltam.
2020. szept. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi vízet iszol? A vízesedés fő oka sokszor, hogy nem isznak elegendő vízet, ezért aztán a szervezet raktároz.
2020. szept. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Napi 2-2,5L vizet iszom minden nap,nem értem miért rosszabb a helyzet igyekszem pihenni is amennyit lehet, de most h nem csak a bokám hanem a lábam is dagad kezdek félni,az orvosomnak is jelezni fogom mindenképen
2020. szept. 1. 06:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális.


Én toxémia miatt tudod, hogy nézten ki? A szemem helyén csak egy csík volt. Annyira felvoltam püffedve a sok víztől..a lábam úgy nézett ki mint egy elefánt. A kezem detto, az ujjaim helyén csak virslik voltak.

2020. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én toxémiával kerültem be a kórházba. A 34.hét után már nem tudtam levinni a vizet sehogysem. Most a bokám szokott dagadni de a polcolás jót tesz neki. Ilyenkor már nehéz levinni. Sószegény diéta, sok víz, polcolás. Mást nem tudsz csinálni.
2020. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!