Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye az csak mendemonda, hogy...

Ugye az csak mendemonda, hogy szülés közeledtével leszáll a has?

Figyelt kérdés

30 hetes vagyok és a hétvégén sokkal lejjebb ment a hasam, mint eddig volt. Nemcsak én látom, hanem a ferjem is. Sokszor nyilallgat a méhszájam es 3 hete kaptam tüdőérlelőket is, mert megrövidült a méhnyakam. Utrogestant használok azóta.

Ugye nem fogok még megszülni?


2020. szept. 1. 08:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg leszáll. De nekem több mint egy hónappal szules előtt szállt le, szóval ez önmagában meg nem jelent semmit. Nálad nyilván nem árt egy vizsgálat, mi a helyzet.
2020. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Magnéziumot 36/37. hétig ajánlott szedni, ha van görcs pláne emelt dózisban.

Ha a doki nem ajánlja akkor nyílván abban a hitben van, hogy szeded.

Tüdőérlelőt pedig csak abban az esetben adnak ha fenáll a korszülés lehetősége. Illetve olyan komplikáció áll fenn ami megköveteli, hogy a babát idő előtt emeljék ki. Más különben indok nélkül nem adnak. Szóval én nem venném félvállról ezt a dolgot,vagy legalább elgondolkodnék.



Én 10x véreztem első terhességem alatt, a másodiknál 5x.. Emelett volt toxémia bélgyulladás,fenyegető hegszétválás, durva összenővések. Első lányom a Pic osztályra került..


Egy normál terhességnél nyílván nem indokolt a fekvés, fokozott pihenés.

De gondolom Te sem szeretnél 30.héten megszülni, nem szeretnél korababát és a PIC osztályon heteket eltölteni..

2020. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhességemnél 3 héttel előbb leszàllt a hasam. Folyamatosan jóslók voltak éjjel, brutális volt. Aztán 40+2kor szültem, 4 óra volt első fájástól kezdve.
2020. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kérdeztem az orvost, hogy szedjek-e magneziumot, azt mondta, nem kell, az utrot hasznaljam.

Amugy ha kettőt iszok, mar hasmenesem van tőle.


Köszi a válaszokat, remélem akkor nálam sem jelent semmit. :)

Majd csütörtökön kiderül, akkor megyek orvoshoz, addig szabin is van. Persze, ha gorcsolnek vagy kemenyednek, bemegyek a klinikara, hogy nezzenek ram.

2020. szept. 1. 17:03
 15/15 anonim ***** válasza:
pocak leszállás nem mindekiek következik be.tenyered befér meleid és pocid közé,kapsz levegőt leszállt
2021. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!