Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz-e, hogy ha nem eszel...

Igaz-e, hogy ha nem eszel amit megkivansz, elmehet a baba? Vagy ez is csak mendemonda?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 06:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Totális hülyeség!
2019. jún. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel, hogy szerinted ennek ugyan mi lehet a biológiai alapja. Elmondod?
2019. jún. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Szomorulúságában hosszú napokat sír, hogy az anyja már most ekkora szemét, hogy hiaba kivanja, de nem lapátol be 3liter vanilias jégkrémet 2marék kacsapörccel és a sajat konnyeibe belefullad. Ez az alapja.
2019. jún. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha azt ettem volna, amit kívánok, akkor ment volna el a baba. Nyilván kis túlzással, de egyértelműen ártott volna neki, mivel terhességi cukros voltam és csupa olyat kívántam, ami nem fért bele a diétába.

Na ennyi alapja van. (Semmi)

2019. jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Jesszus, neeeee! És még csodálkozunk, hogy hülyének néznek az orvosok...
2019. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Persze bazz :D

Terhességi cukrom volt, szigorúan betartottam a diétát, de folyamatosan tömény cukros cuccokat kívántam. Nem ment el a gyerek, sőt, ezzel tettem jót neki...

2019. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Épp fordítva van :D
2019. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akármitől elmehet a baba sajnos, de ilyen összefüggés nem ismert. Maximum néhányan erre fogják
2019. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha szőrös àllatot simogatsz meg szőrös lesz!


Nem kell minden hülyesèget elhinni

2019. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

MÁsodik GDM-es terhességem, inkább nem mondom el, mennyi olyat eszem, amit kívánok, és mennyi olyat, amit nem. Attól lenne baja, ha nem tartanám a diétát.


Viszont az ijesztő, hogy egy ilyen kérdést egyáltalán 2019-ben komolyan feltesz valaki.

2019. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!