Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első császár, második sima!...

Első császár, második sima! Sikerült 2. nak a sima szülés? Heg nem vált szét? Mikor nézik a vastagságot?

Figyelt kérdés

Első babám császárral született,most 8 hetes babás vagyok,és állandóan a hegszétváláson jár a fejem!Tudom nem kellene,de félek.Nem válik olyan könnyen szét,igaz?Remélem.Amúgy két éves lesz 20-án a fiam,szóval eltelik bő két és fél év a szülések között!

Olyan anyukák válaszát várom,akiknek első szülése császár volt,második sima.Minden érdekel.Hogyan vizsgálták a hegvastagságot,milyen volt a szülés,stb...

Köszi


2010. aug. 5. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Első császár lett, második két év négy hó után császár szintén fájásgyengeség miatt. A heget majd ultrahanggal fogják nézni, úgy tudom, hogy a terhesség vége felé, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos. Itt majd biztos lesz olyan, aki meg tudja neked mondani. Ne aggódj, nem válik az olyan könnyen szét!:) Gratulálok és minden jót!!!:)

2010. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy miért kellett császározni. Lehet, hogy a második is az lesz?

Nekem az első császáros lett, kettőzőtt lábtartása miatt.

Utána még két gyerkőcöt szültem simán.

A heget nekem közvetlenül szülés után vizsgálták belülről(!). Nem volt semmi gáz. Kicsit tovább tart, hogy majd teljesen elhalványuljon a csík (évek!).

És a természetes szülés csodálatos élmény volt!

2010. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az gondolom nem mindegy, hogy az első miért lett császár...
2010. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

21.45 vagyok.

Egy év kell, hogy elteljen a császár után, hogy simán szülhess.

2010. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi,nem írtam le,azért lett császár,mert első szülés,tök egyedül,párom szalmonellás volt,azt sem tudtam mi fán terem a fájás,és mit csináljak (pedig jártam készítőre,és olvastam folyamatosan),bepánikoltam,hisztiztem,nem tudtam az idegességtől tágulni,romlott a szívhang,és sürgősségi császár lett... bánom,h ilyen hisztis p..csa voltam.Másodiknál igyekszem nem az lenni,szeretném simán szülni.

Mivel nem eü gond volt,gondoljátok,h megpróbálhatom majd a hüvelyi szülést?

2010. aug. 5. 21:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp meg akarom próbálni,csak a hegszétválás amitől nagyon félek.
2010. aug. 5. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, én még nem hallottam, hogy bárkinek szétvált volna.

Az én sebeim ocsmányul és nagyon lassan gyógyulnak, mégsem volt semmi gond, még csak nem is feszült :-)

2010. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Huu,nagyon remélem,igaz messze van még,de bízok benne,h sikerül. :)

A hegem nagyon szép,nem is látszik,csak érezni,h ott durvább a bőr,gyorsan gyógyultam,szerencsére.Ez nem tudom számít e.

2010. aug. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!