Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha problémás volt az első...

Ha problémás volt az első terhesség, a második is az lehet?

Figyelt kérdés
A terhességem alatt 4szer fektettek be a kórházba és szülés után is tovább kellett maradnom az átlagosnál. Akkor megfogadtam, hogy több nem lesz, de mi mindig is 2 gyerekre vágytunk nagyon.. Lehetséges, hogy a következő sokkal könnyebb lesz?
2020. szept. 1. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Abszolút lehetséges. Több embert is ismerek, ahol az első babával komplikált volt a várandósság, a második teljesen "eseménytelenül" zajlott. Ha tényleg szeretnétek babát, szerintem nyugodtan vágjatok bele! (Amúgy az a 9 hónap hamar elrepül pár év távlatából... :))
2020. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Lányomnál nagyon sok volt a magzatvíz mennyisége a terhesség alatt, meg több dolog is volt ami több kontrollt igényelt, a szülés szerencsére problémamentes volt. A fiamnál semmi probléma nem volt:) Jól éltem meg a terhességet és a szülést is.
2020. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem feltétlenül. Nekem az első teljesen símán ment, a második volt húzós. Egyik barátnőmnek pedig az első volt rosszabb, a második pedig meg se kottyant neki.
2020. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Legalábbis nálam nem. Az első babánál sok baj volt. Vizesedés, magasvérnyomás és 37 hetesen toxémia. Olyan vizes voltam, hogy menni alig bírtam. Most 37 hetesen csak enyhén vizesedik a bokám. A vérnyomás magas mivel az első gyerek után megmaradt, de Dopegtet szedek rá. Egyenlőre minden jó.
2020. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!