Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mik az esélyeim? Ingyene...

Vajon mik az esélyeim? Ingyenes cukrász képzés,de terhes lettem.

Figyelt kérdés

Decemberben lenne a vizsgám,februárban kezdtük a tanfolyamot,ez egy a Munkanélküli Hivatal keretein belül indított képzés.

Már nem lenne sok vissza,de történt egy kis "bibi",vagyis inkább "baba" :)

A gond az,hogy a csoporttársaimnak januárban volt az alkalmasságijuk,ezzel együtt a tüdőszűrőjük is.

Kivéve engem,ugyanis 5 éve volt egy tüdőbetegségem,ami miatt évente kellett járnom kontrollra.

Így nekem volt érvényes tüdőszűrőm 2019 szeptemberéből,jelezték,hogy nem kell újabb,mivel fél éven belüli,erről csináltak egy másolatot akkor és elfogadták.

Azonban aznap,amikor lejárt a papír,szólt a munkáltató,hogy azonnal menjek el szűrésre.

Elmentem. Feltették a szokásos kérdést,hogy nem-e vagyok terhes. Mondtam,hogy nem tudom,mivel késik,lehetséges. Közölte a hölgy,hogy akkor legyek szíves kifáradni,ő így nem készít felvételt,nem vállalja a felelősséget. Kérdeztem,hogy ólomköpenyben sem lehetne esetleg? A válasz "nem" volt.

Hétvégén csináltam két terhességi tesztet,ami pozitív lett.

Jeleztem a munkáltató felé is ezt,ők semmi biztatót nem mondtak,szerintük ez így bukta,mert nem tudnak kiállitani kiskönyvet se. De majd hívnak a részletekkel kapcsolatosan.

Azóta is várom (múlthét péntek óta). Nagyon sokat rágódom ezen.

Megköszönném,ha valaki tudna hozzászólni valami okosat az egészhez..😕


2020. szept. 7. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi ezt itt honnan tudjuk?

Amit én pl biztosra tudok, hogy ha nem végzed el a munkaügyis tanfolyamot, akkor fizetheted vissza a képzés költségèt.

Amúgy meg attól, hogy tolódott a vírus miatt a vizsga, attól a férjed húzhatott volna gumit, hogy most ne kelljen ezen rágódni.

2020. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak,akik ítélkezéstől mentesen válaszoltak!

Azért majd leírom ide,ha már tudok valamit,hátha valakinek jól jön egyszer.

2020. szept. 8. 09:13
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Én is is egyetem alatt lettem, kellett orvosi alkalmassági, eü szak volt. Simán elengedték volna, de anyatejleadás miatt volt Mountex próbám, így elfogadták azt is.
2020. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mantoux, javította a telefonom. :D
2020. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kell abbahagynom a tanfolyamot,elengedik a tüdőszűrőt! :) Helyette lesz valami másik vizsgálat.
2020. szept. 8. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!