Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha jó lett a niffty teszt,akko...

Ha jó lett a niffty teszt,akkor nagy eséllyel egészséges lesz a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A niffty tesztünk jó lett,mindenre alacsony kockázat. 18 hetes genetikán se találtak eltérést. Első baba,így izgulunk mindenen. Ismeretségi körben vannak testi/értelmi sérült gyerekek és rettegek,hogy minden rendben legyen velünk.

Hogy lehet ezt a félelmet leküzdeni? Más is fél ilyentől?


2020. szept. 10. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen sehogy. Mi is csinaltattunk dns vertesztet sok kromoszoma rendellenessegre szurt, mind negativ lett, akkor nagyon megkonnyebbultem, de itt ott ram is ramtor az aggodas, elso baba. Pedig minden rendben, babamozin is voltunk, szervek stb mukodnek, de probalj masra koncentralni. Sokat beszelunk hozza, ferjem minden nap odabujik a hasamhoz, a kisfiunk szinten oda huzodik ahol apa hangjat hallja, rugdos ra. En is reggelente beszelek hozza, s valahogy erzem is, hogy rendben van, de az aggodas mar mindig ott lesz. Szulesnel is barmi lehet. Sajnos. En mar a vasarlassal, pakolassal foglalom le magam es erzem, hogy minden rendben lesz, muszaj! Most akarom kiolvasni a szules, ahol en iranyitok c konyvet. Menjetek el magan UH vizsgalatra esetleg, ahol mindent atneznek alaposan. Aztan elvezd a babavarast, mert borzaszto gyorsan elszalad. 30 hkm
2020. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

magánba voltunk,nagyon alaposak voltak :) 30percig néztek.

Én is most kezdtem el olvasni az említett könyvet.Sok jót hallottam róla. Tervbe van még a suttogó titkai 1-2.

Most vagyok 22 hetes,mi még nem vásároltunk,de lehet lassan neki állok ruhákat venni.

2020. szept. 10. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez ilyen, ennyi erővel az egész anyaság egy örök aggódás. Igazából onnantól lehet igazán izgulni mikor már megszületett. Amúgy meg vannak olyan betegségek amik nem szűrhetők sehogysem, pl az autizmus bár ezt nem betegségnek hanem egy állapotnak mondják. Szóval semmire sincs garancia.
2020. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Derjaderja ***** válasza:

A suttogós könyvet mi alapján választottad?

Nifty csak kromoszóma bajokra szűr.

2020. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Sejtettem, hogy lepontoznak. :D Pedig ez a valóság, akinek nem tetszik az maradjon csak a rózsaszín ködben. Olyan is nemegyszer előfordult (ismerek is egy ilyen párt), hogy genetikain minden rendben volt aztán születéskor kiderült, hogy down-os a baba.
2020. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, 3-as voltam.
2020. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 6-os.

Moat egy ilyen baba anyukăja lehwtek :)

A vérszerinti csalåd 3 tesztet csinåltatott, negatív.

Downos lett, egészséges :)

Mi meg downos gyerekre vărtunk.

Măr 2 van :)

2020. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki ărulja măr el mi a baj a vălaszomnal hogy 0%-os...
2020. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!