Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan kismama aki ureapla...

Volt olyan kismama aki ureaplasmával és/vagy mycoplasmával szült? Ha igen, egészséges lett a baba, szedtetek antibiotikumot ami segített is?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia , az a kèrdèzem, hogy mikor jöttèl rá ezekre a fertőzésekre , a 34. Hétben? Vagy volt terhesség előtt is szűrve? Valamint sikeres volt a szülés és kikezelték-e?
2021. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kórházban a 30.-ik héten amikor epepangásom lett. Ott automatikusan mindent vizsgáltak amikor bekerültem, aminek nem volt hozzá köze, azt is. A saját nőgyógyászom(legjobb a környéken, és fizettem neki) fel volt háborodva, hogy erre minek kapok ott antibiotikumot és minek kellett ezt kivizsgálni. Hozzá teszem első hetekben antibiotikumot szedtem húgyhólyagra 2x, állandó görcseim voltak, fura folyás, sorolhatnám, igazán nézhetett volna ő is egy kenetet, nem e ott a gond. Elég sokáig kellett antibiotikumot szednem, talán egy hónapig, de már nem emlékszem, nem akarok hazudni. Igazság az, nézettem kenetet még korábban, de már terhesen nála a folyás miatt, és a papiron a nővérke jelöli be, pontosan mire vizsgáljanak, ha ezek a bacik nem voltak közte, nem is nézik meg. Mert tuti előtte is pozitív lettek volna, de mindenem amire levette negatív volt.
2021. nov. 28. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon durva , az én dokim sem nézte ezt pedig mondtam, hogy nézzünk minden , aztán mondtam, hogy szeretnénk inszeminációt és csinálja meg ezt is … borzalmas , hogy mennyire nem működik a “rendszer” mindent nekünk kell érdeklődni , utána olvasni. Sokszor már azt érzem, már odaülhetnék a doki helyére mert vagy nem érdekli vagy lesz*rja azt , hogy mi van a betegeivel ….
2021. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon oda kell figyelni. Én eljutottam oda, hogy már saját magam diagnosztizáltam :D ha nem teszem, lehet a fiam nincs itt most. Viszkettem, nem érdekelt senkit, fájt a gyomrom, szintén nem érdekelt senkit. Nagy nehez a körzeti orvosommal levettem a vért májra, epére. Nem akarta, de kihisztiztem. Ő szabira ment, de mondta ha megvan az eredmény küldi. Hát persze epepangás ami gyanítottam, de rajtam kívül senki. A nőgyógyászomat sem érdekelte túlságosan, vett le ő is vért, akkor is magasak voltak az értékek, aztmondta figyelgetjük…pár napjára rá hánytam, bementünk az ügyeletre, azonnal bennt fogtak, pedig azok se valami szakik, voltam párszor a görcsök miatt. Meg egyszer a 20.-ik héten visszatartáson. Nem értették, hogy hogy nem kaptam erre semmit. 9 éjszakát voltam bennt, nagynehez elkezdtek hatni a gyógyszerek, de úgy volt meg kell szüljek a 31.-ik héten, mert bejutnak a méreganyagok az epémből a kicsihez és meghal.

Na mindegy nem is ez volt a lényeg, de ha valaki elolvassa ezzel a gondal, és kér egy vérvételt, már megérte leírnom.

Azthittem csak nálunk Szlovákiába ilyen sz*ar a helyzet.

Könyörögni kell mindenért, holott a dolguk lenne.

Hadd ne mondjam, a dokim nem állami, (szülés után pluszba fizettem neki, bár nem volt mit köszönnöm. Neki, császáros voltam, tudtuk az elejétől, neurológiai probléma miatt, amikor a gyerek neurológustol átkerültema felnőtthöz, már akkor figyelmeztetett, hogy nálam a rendes szülés kizárt, tudassa vele, mivel fiatal vagyok, és majd biztos szeretnék a jövőben babát, erre számítsak.) alapból 15€ minden sima vizsgálat, pár hetente 30€ attól függ mit néz. Ha nézi komolyabban UH-val a babót 30€. Minden alkalommal kellett vinni pisit. A nővérke kiöntötte, és azt mondta hogy jó, megvizsgállás nélkül. 9 hónap alatt azért kifigyeltem miket művel…

2021. nov. 30. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!