Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyi Panadol...

Terhesség alatt mennyi Panadol szedése számít már soknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos nagyon fejfájós vagyok. Meleg időben még rosszabb. 12 hetes vagyok, tegnap is, ma is kellett bevennem egy-egy szem Panadolt, annyira fáj(t) a fejem.

Félek, mert nem akarok gondot a kisbabámnak, de a migrént sem bírom.


2020. szept. 11. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
A migrénen a panadol nem segít, kb halottnak a csók, úgyhogy ennyi erővel szedhetnél c vitamint is.
2020. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Ha a Panadol segít, az nem migrén.

Az csak sima fejfájás. Amin a több víz, vagy a borogatás, masszázs, hajszárítózás, tea is segít.


Migrénes vagyok, de eszembe nem jutott semmilyen gyógyszerrel veszélyeztetni a gyerekem egészségét. Főleg nem egy szimpla fejfájás miatt.

2020. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
27 hetes vagyok, eddig kétszer kellett bevennem panadolt fejfájás miatt. Nem migrén volt, migrén eddig kétszer volt, panadolt semmit sem ér. Iszol elég folyadékot? Nekem az esetek többségében az okozza a problémat
2020. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Panadolt lehet szedni. Nekem is volt pont 12 hetesen hogy egymás után két napon keresztül be kellett vennem mert vezetnem kellett és már nagyon fájt a fejem.
2020. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Körülbelül 15 éve vagyok fejfájós, úgyhogy tudom jól, hogy mi az a migrén, sőt azt is, hogy mi a migrénaura, mert az is szokott lenni. Nekem segít a Panadol, kedves egyes és kettes. Ha nektek nem, azt sajnálom, de a kérdés nem erre irányult, köszönöm.


A többi válaszolónak köszönöm.

Nálam sajnos a frontok kavarnak be. :(

2020. szept. 11. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Épp múlt héten mondta a védőnő, hogy heti 1- darab nem árt. Többet artasz, ha hagyod fájni a fejed
2020. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, én is így hallottam. :)

Nekem is mondta ezt már a nőgyógyász és a védőnő. :)

2020. szept. 11. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Pont 12 hetesen fájt nekem is 3 nap egymás után a fejem. Mindhárom nap vettem be egy Panadolt.


A gyógyszerész és a védőnő is azt mondta, hogy napi 3 szemet lehet terhesen, semmi bajom nem lesz tőle, sokkal többet ártok a babának, ha szenvedek és fájdalmaim vannak.


Azóta szerencsére nem kellett, lassan 14 hetes vagyok :)

2020. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :) :)

Köszönöm szépen a választ!

2020. szept. 11. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!