Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik várandósvitamin nem...

Ignis Subdialis kérdése:

Melyik várandósvitamin nem jött be?

Figyelt kérdés

Azaz melyik okozott panaszt (székrekedés, émelygés, hányás stb.)? Ha többnél is tapasztaltál kellemetlen mellékhatást vagy nem soroltam fel, amit szedtél, kérlek fejtsd ki hozzászólásban. Köszönöm.

(Egy másik kérdésem arról szól, hogy melyikkel voltak jó tapasztalataid.)



2020. szept. 13. 22:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

3-as választ olvasva meg keleltt nézz be vagyok-e jelentkezve.


Mintha én írtam volna...

2020. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Akik lepontoztak, vigyék nyugodtan a megmaradt Galos vitaminjaimat, mert nekem nem hiányzik többet a sugárban hányás:D

Nyolcas :)

2020. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

1.terhesség alatt elevitet szedtem, vérképem nem volt jó, vashiány, d vitamin hiány

2.terhesség alatt ladeevitet szedtem, az jó volt, nagyon jó vérképem volt, de a vas tartalma miatt volt szorulás...

Nem tudom, hogy a vitamin miatt volt e, de az elevit megnövelte az étvágyamat is. De lehet nem a tabletta okozta. Hányni a 7.héttől kb a 22.hétig hánytam, nem a vitamin okozta.

2020. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gravidát szedtem még terhesség előtt(talán úgy 2 hónapig szedtem), de mindig ment a hasam tőle meg hányingerem volt, utána ahogy teherbe estem váltottam Elevitre.
2020. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a femibiont használtam és bevált. Most a másolókkal is azt szedem. Semmi gond nincs vele
2020. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Én jutavit magzatvédőt szedtem már terhesség előtt is és az elején. Aztán középidő tajt kipróbáltam a Galt, pár napig csak émelyegtem újra, aztán egésznapos hányinger is visszajött, végül hánytam is tőle. Ha főétkezésnél vettem be akkor is. Próbáltam úgy is, hogy csak 2-3 naponta veszem be, de úgyis kijött mindenestül.

Jó lett volna ha tolerálja a szervezetem, mert nagyon combos vitamin,sok szerves, jófelszívódású vitaminnal, ásványi anyaggal. Sajnos nekem nem vált be sehogy sem.

2020. dec. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
100%
Gravida. Mindegy volt, hogy mikor vettem be, hánytam tőle.
2020. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél addig hánytam sugárban folyamatosan, amíg szedtem azt a nyomorult Femibiont. Aztán átálltam a folsav + MgB6-ra, és mintha elvágták volna, semmi bajom nem volt, kicsi émelygés, reggel hányinger, ennyi. Most, a második babámmal eleve csak folsavat meg MgB6-ot szedek, és ugyanazt tapasztalom. A kislányomhoz képest semmi bajom a világon.
2020. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

A klasszikus Gravida (mindegy, hogy a Béres vagy a Richter Gedeon gyártja) nálam is gyomorfájást, hányingert okozott szoptatás alatt is, nem csak terhesen. A Gravida Optimát nem próbáltam.


A Femibion jó volt, de nincs benne vas, mindkét Femibionos terhességem alatt Neo-Ferro-Folgammát is kellett szednem, attól fájt a gyomrom és székrekedésem lett.


A harmadikkal váltottam Femibionról az utolsó hetekben Hipp Natal folyékony vitaminra, az bevált, de mostanában nem kapni.


Negyedikkel Dr. Czeizelt kezdtem, de kevés volt benne a vas. Akkor találtam rá a DM Das Gesunde Plus A-Z Mama vitaminjára. Mellé csak D-vitamin kellett, mindenki csodájára járt a vérképemnek! Nem okozott semmi panaszt, nagyon szerettem, de néha több üzletben is hiánycikk volt, akkor más kellett. Ötödikkel és hatodikkal is főleg azt szedtem, de ugye sokszor hiánycikk, mert olcsó és nagyon jó, így a három legkisebbel, illetve a szoptatás időszakában kipróbáltam többet is:

-Pharmaton Matruelle, pocsék volt, instant hányinger, bár a vérképem jó lett

-Olymp Labs Mother, néha kihánytam és vashiányom lett

-Ladeevit és Ladeevit Extrafolát, szerintem a második legjobb a DM vitaminja után! Ráadásul az újabb verzió 4. generációs folátot tartalmaz, jobb, mint a Femibion

-Tetesept Femi Baby is jó, ha nem volt DM-es vitamin, akkor ezt vettem, de sokszor ez is hiánycikk

-Novalac Prenatal, ebből egy tucat termékmintát kaptam, nagyon korszerű, nem hánytam tőle, de ár-érték arányban a Ladeevit jobb

-Elevit Complex 2 és 3, ezeket nyertem, 1-1 hónapig szedtem. A vérképem jó volt, de a furcsa utóíz és enyhe hányinger miatt nem szívesen használtam

-Jutavit terhesvitamin, ebből még mindig van pár darab, 45 mcg vas, hetekre garantált a szorulás!

2021. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, egyet kifelejtettem: Ovant Baba. Nincs benne halolaj, mégis halas-vasas utóíze van. Ettől is hánytam.


Mindenkinek a DM-est szoktam ajánlani, de elég régóta nincs Mivolis A-Z Mama felénk, pedig 5 üzlet is van a közelünkben és havonta minimum kétszer járok, de soha nincs.

2021. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!