Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik várandósvitamin nem...

Ignis Subdialis kérdése:

Melyik várandósvitamin nem jött be?

Figyelt kérdés

Azaz melyik okozott panaszt (székrekedés, émelygés, hányás stb.)? Ha többnél is tapasztaltál kellemetlen mellékhatást vagy nem soroltam fel, amit szedtél, kérlek fejtsd ki hozzászólásban. Köszönöm.

(Egy másik kérdésem arról szól, hogy melyikkel voltak jó tapasztalataid.)



2020. szept. 13. 22:19
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
#20: A dm oldalán az irányítószámod segítségével meg tudod nézni, hogy melyik üzletben van készleten a termék, nem kell hiába menned: [link] Nekem viszont gyanús, hogy ennyire le van árazva, lehet hogy változtatnak rajta vagy a kivonását tervezik, mindenesetre biztató, hogy a termékadatlapján nem szerepel a "Kifutott termék" jelzés, mint pl. ennél a tárgynál: [link] - ami a kifutottsága ellenére még kapható pár helyen.
2021. jan. 3. 11:47
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Köszi. Igazából sokszor alapból nincs készleten, máskor meg nem hajlandók megnézni a raktárban, ráfogják, hogy nem megbízható az adatbázis, pedig az. Mivel havi kétszer tutira mennem kell (nem tudok hazacipelni 1 hónapra elegendő háztartási tisztítószert, pelust, mosószert stb.), így nagyjából kéthetente körülnézek.

Egyelőre Ladeevitből van még 17 szem, utána leküzdöm a maradék Jutavitet. Persze ha lesz Mivolis A-Z Mama, akkor mindenképp lecsapok rá, mert tényleg csak pozitív tapasztalataim vannak vele.

2021. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

A DM-es vitamin megújul. Kétszeres áron, fele akkora mennyiség, halolaj kapszulával. Németországban október óta van forgalomban.

[link]

2021. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Fujj én nagyon rosszul voltam a gravidától. Szedultem es hánytam tőle.
2021. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Netamin pocaklakót szedem, nincs tőle hányingerem, már a tervezéskor elkezdtem szedni, 1 évig szedtem így és semmi bajom nem volt látható, sőt nem voltam beteg,hajam nő mint a gomba:)

Hamarosan megyek vérvételre, kíváncsi leszek.

2021. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Én az Elevitet kihánytam sajna, femibiont szedtem utána végig, az benbmaradt.
2021. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Én Gravidát szedek a terhesség kezdete óta, nekem nincs problémám vele. Egy dolgot figyeltem csak meg, hogy ha reggel éhgyomorra vettem be, akkor valóban hányingert okozott. Ezért este szoktam, így semmilyen panaszt nem okoz. A vérképem is tökéletes. :)
2021. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Femibion. Az összes "mellékhatása" jeletkezett nálam
2021. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy ezt nem olvastam a terhesség alatt.

Pontosan úgy, ahogy #3-as írja.

2022. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
75%

Elsőnél DM saját márkásat szedtem, mellé Maltofer vas tablettát is felírt az orvos. (Kezdetben Utrogestan sárgatest hormont is szedtem)

C vitamint szedtem ha eszembe jutott. A vége felé magnéziumot is pótoltam, de nem voltam haskeményedős. Korábban jött 2 héttel, de nem volt gond.


A másodiknál a nőgyógyász nagyon leteremtett a DM terhesvitamin miatt, Gravidát ajánlotta, viszont attól émelyegtem. 8 heten elment a babánk. Talán egészséges terhesség mellett nem lett volna hányingerem a Gravidától, de már nincsenek jó élményeim ezzel a vitaminnal kapcsolatban.

Ha újta terhes leszek, valószínű akkor sem ezt fogom választani.

2022. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!